Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Лідія Петрусенко-Касьянова
Лідія Петрусенко-Касьянова

Голобчанка вишиває копії відомих картин. ВІДЕО

09:53 12.08.2019
3355

Жителька Голоб Лідія Петрусенко-Касьянова вишиває копії відомих картини лише шість років, проте цікава техніка зробила її відомою на всю Європу.

Про це йдеться у сюжеті «12 Каналу».

Жінка розповідає, що востаннє брала голку з ниткою до рук ще в школі. Першу свою картину на полотні вона вишила у 65 років за два місяці. Згодом захопилась так, що творить світові шедеври.

У найбільшій роботі вишивальниці використано близько двохсот кольорів. Це копія картини Івана Шишкіна «Сосновий бір». Її розміри два метри на півтора. Пані Лідія вишивала її більше двох років. Каже, що гармонія в кольорах – один з найважливіших чинників у її роботах.

До роботи над «Сосновим бором» мисткиня підійшла дуже ретельно.

За шість років вишивання, пані Лідія створила двадцять п’ять картин. Їх вона не продає, усі береже для наступних поколінь.

Коментарі

Працював у Лідки

11:01 12.08.2019

Ооо, що ця шарлатанка знову розказує, да нічого вона не вишиває, і ніколи не вишивала, раніше вона по селам скуповувала рушники за дарма, потім бабульки почали вишивати для неї по замовленн , допомагала в цьому її подруга Мілка, так вони собі робили успіх та піар.А насправді, це людина гірша Поляка пана, яка може на#бати, збрехати, облити брудом.Скільки вона людей зіпсувала, не платила.Навіть синок вигнав її з роботи.А для журналістів порада, перш викидати ініормацію, запитайте у людей про неї, а тоді пишіть, бо можна такого розказати , і люди розкажуть, і про неї і про педаль як Гарбарук дав за пару грн та пару квіток, давайте будемо чесно висвітлювати інформацію

23 серпня
Сьогодні
Вчора
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин