Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олег Кіндер
Олег Кіндер

«Да йдіть ви в одне місце!» – ковельський мер Олег Кіндер на сесії міської ради

17:00 23.08.2019
3517

Ковельський міський голова сказав, що його підлеглі купили би «терористам» і горілки, якби ті захотіли.

На сесії Ковельської міської ради мер Олег Кіндер прокоментував виступ начальника відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрія Дідковського щодо надання умовним терористам під час навчань СБУ речей та продуктів харчування.

Читайте також: Підлеглі ковельського мера годували «терористів»

«Ситуація, яка склалася, і відносно поведінки начальника по цивільному захисту. Якщо ви думаєте, що це жарти були, ще раз кажу: ніяких жартів не було. Вони (умовні терористи, – ред.) сказали: «Пиво несіть», і мали пиво нести. Сказали б ще щось – і принесли би. А по принципу того, що чоловік за свої гроші пішов і купив, він би міг сказати: «Слухайте, я на державній службі і з бюджету виділяйте мені кошти». Або ще щось сказав би. Який його настрій буде? Він наступного разу скаже: «Да йдіть ви в одне місце! Йдіть до депутатів і просіть ці гроші». І жарти ваші кінчаться в одному місці. Якщо ви думаєте посміятися, ви можете оказатися точно на тому самому місці цього чоловіка (Юрія Дідковського), який стоїть біля мікрофона», – сказав Олег Кіндер.

За словами Олега Олексійовича, відпрацювання йшло з Києва і ніхто жартувати не збирався.

«І ось ці елементарні дії – вони дають оцінку саме діям влади в місті Ковелі. І власне, чи пиво він там купляв… Сказали б горілку, то купляв би горілку. Він показав свою роботу і роботу влади, яка є в місті Ковелі», – заявив міський голова.

Читайте також: «Я знаю, де у Ковелі сепаратисти», – голова ковельської громради Микола Печенюк

Коментарі

Шан

12:55 24.08.2019

Не того пальця показав...

19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2019
16.09.2019
15.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин