Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дроздні, Тойкут, Зелена: у місцевих школах ремонтують перший поверх
Дроздні, Тойкут, Зелена: у місцевих школах ремонтують перший поверх

Дроздні, Тойкут, Зелена: у місцевих школах ремонтують перший поверх

16:00 25.08.2019
723

На Ковельщині школи готуються до нового навчального року.

Про це повідомляється на сторінці Ковельської РДА у Facebook.

У 2019 році кошти районного бюджету та залишки освітньої субвенції виділили на ремонт першого поверху закладів загальної середньої освіти сіл Дроздні, Тойкут, Зелена, облаштування санвузла в гімнастичній залі для школярів села Доротище. Окрім того, в усіх школах були зробили поточні косметичні ремонти, оформили класні кімнати для першачків згідно вимог Нової української школи.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Кульцман та начальниця відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук проінспектували стан виконання ремонтних робіт і побували у вищезгаданих закладах загальної середньої освіти. Посадовці оцінили якість здійснених робіт, їх естетичну складову.

Роман Кульцман наголосив, що перед відкриттям шкіл РДА проведе додаткову перевірка усіх закладів загальної середньої освіти району на готовність до роботи у новому навчальному році, тому закликав директорів та працівників навести лад і в приміщенні, і на пришкільній території.

Коментарі

а в ЛВПУ вімивають на ремонтах

22:40 25.08.2019

А як будуть долати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом в ЛВПУ? Неугодного майстра зварювальників батов за ПРАВДУ звільнив- вигнав, не дивлячись на те, що саме зварювальна майстерня давала основний прибуток училищу від виробничої діяльності. Ключі від майстерні перейшли до старшого майстра, який успішно її розікрав. З приходом в училище директора Романюка, максимчук списав новий фрезерний верстат токарної майстерні і відправив його за вказаною директором адресою....на даному етапі крадії під чутким *кришуванням* владців і правоохоронців "приробили ноги" КАЛОРИФЕРНІЙ ! ! ! Після цієї оборудки максимчук став управляючим романюком і постійно "спускав на тормозах" питання набору групи зварювальників.... 17 січня 2019р. Білоус написав заяву на поновлення його на роботі. Дирекція якби не проти поновлення Білоуса, але проти управляючий директором, який прекрасно розуміє, що повернення незаконно звільненого майстра може закінчитись "каталажкою" для управляючого.... 18.03.2019 за направлення центру зайнятості на вакансію ( більше 20 років Білоус підходив - випускав так звані середні групи ГАЗОЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНИКІВ , ЗВАРЮВАЛЬКИКІВ НА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ І АВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ , КОНТРОЛЕРІВ ЗВАРЮВАЛИНИХ РОБІТ ; ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИКІВ НАПРАВЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ і перепідготовку ЦЗ - центрами зайнятості) , а от рагульсько-колгоспний парадокс для підготовки низької навіть можна назвати НАЙНИЖЧОЇ кваліфікаційної категорії складності " ЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ " _ не підходить ??? ! ! ! От і товчуть воду в ступі й по сьогодні і невідомо, як і коли це все закінчиться. Якби управління освіти думало про навчальний процес в училищі, то вже давно звільнило б і свого директора, його управляючого і засудженого злочинця батова. На разі чомусь чекають з моря погоди . Ймовірна причина "чекання" - залежність управління від всіх трьох хероїв училища ...

18 вересня
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин