Елладська церква визнала канонічність автокефалії ПЦУ

29 Серпня 2019, 10:00
1641

Грецька церква підтвердила право Константинополя дарувати автокефалію.

Елладська православна церква (Греція) визнала канонічність надання автокефалії Православній церкві України від Вселенського патріархату. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Елладської церкви.

Згідно з повідомленням, за результатами засідання Синоду Елладської православної церкви, який проходив 26-28 серпня, його учасники визнали канонічним право Вселенського патріарха на дарування автокефалії ПЦУ. Крім того, предстоятелю Елладської церкви надали перевагу надалі займатися питанням визнання Православної церкви України.

Нагадаємо, в липні Вселенський патріарх Варфоломій заявив, що першою Православну церкву України визнає Елладська православна церква.

«Ми молимося і сподіваємося, що всі помісні православні церкви рано чи пізно визнають незалежність Православної церкви України, але першою церквою, яка визнає помісну церкву України буде братська сестра-церква – Елладська православна церква», – підкреслив він.

Зазначимо, що Елладська церква запустила процедуру визнання ПЦУ ще в січні 2019 року. Зокрема, тоді грецькі духовні особи прийняли рішення передати на архієрейський собор визнання автокефальної Православної церкви України.

Коментарі
29 Серпня 2019, 13:23
на сайті елладської церкви про це ані слова.
29 Серпня 2019, 15:01
Там грецькою написано
29 Серпня 2019, 16:58
Всі церкви світу скоро визнають ПЦУ. <br/>А ось в ТзОВ &amp;quot;РПЦ&amp;quot; як не було канону і Томосу, так і немає. І моляться там олухи не Богу і не Сину Божому, а дияволу і його лисому юродивому карликовому сину...
29 Серпня 2019, 20:29
Заспокойся. Ніхто ж тебе не зачіпає, а ти верещиш.... І не путай очевидні речі - Церкву і пуціна, який як прийшов, так і кане в небуття. А Церква була і буде. І не тобі, чоловіче, вирішувати її долю. Спершу *Отче наш* і *Вірую....* вивчи, бо ж не знаєш. І в Бога не віриш, інакше б не писав дурниць.
30 Серпня 2019, 01:29
Долю ТзОВ &amp;quot;РПЦ&amp;quot; вирішили без тебе і без мене і не так, як тобі б хотілось. &amp;quot;Отче наш&amp;quot; я знаю і знаю, що в РПЦ її назва перекладається як путіне наш. А якщо ти туди ходиш і молися дияволу, то ти є один із зазомбованих олухів або ще гірше...
30 Серпня 2019, 09:18
Останньому! <br/>Не робіть із себе розумника ,вам оцінка зовсім інша ніж ви собі ставите... <br/>Канонічно<br/>ГУНДЯЙ-чекіст <br/>ГУНДЯЄВЦІ -сектанти <br/>ГУНДОЦЕРКВА-дім розбрату<br/>ГУНДОСТАН-агресор <br/>ГУНДОПУТІАНИ-не християни
30 Серпня 2019, 09:23
І до речі про ВІРУЮ.. <br/>дійсно ви б вивчили цей символ і тоді б побачили що це зовсім не про тих кого ви називаєте християнами. <br/>Ви є секта яка заблукала серед підвалин РУСЬКОГО МІРА... а якщо насправді то навіть і не МІРА ,а зла та ненависті..
01 Вересня 2019, 00:07
Мабуть, коли Бог розумом наділяв, то ви десь в кінці черги стояли, а коли хамство ділив, то ви за трьох дурнів для себе вхопили..... Що вам сказати???.... Хам, хам, і ще раз хам. Розмовляти з вами немає про що.
01 Вересня 2019, 12:44
Це ти про себе? Автопортрет з натури?