У Ковелі пара залишила сміття просто під деревом. ВІДЕО

01 Вересня 2019, 11:30
4529

У Ковелі чоловік і жінка, які йшли вулицею Кониського, залишили свій пакет зі сміттям під деревом.

Відео цього опублікувала Lana Key на сторінці «Я люблю Ковель» у Facebook.

«Вул.Кониського. Хто знає цих паскудників?», – написала жінка у дописі.

 

Коментарі
01 Вересня 2019, 21:18
це мабуть та придуркувата парочка, що приходла в ЖЕК писати на майстра скаргу. Вони ж як придуркуваті бігал по вул. Лермонтова і закликали людей не платити за сміття. ось тепер ходять і по всьому місту розкидають
01 Вересня 2019, 21:56
А скільки є паскудників по вулиці Ватутіна, 110, 110а, 110б, 110в, які викидають сміття під школу в якій навчаються їхні ж діти, тому що на сміттєву машину, що приїжджає чотири рази на тиждень винести ліньки!!!
02 Вересня 2019, 00:23
от тільки не треба брехати. машина 4 рази на нашу вулицю і ранішк не приїзджала. а при памідорисі приїзд сміттєвоза- це свято
02 Вересня 2019, 00:39
А де є така вулиця? В москвабаді?
02 Вересня 2019, 00:42
Невеличке уточнення. Придуркуватий той, хто платить жеку, а не той, що пише на жеківців скарги.
02 Вересня 2019, 01:43
Шановні!!! Потрібно було зафіксувати дане адмін правопорушення(що було зроблено) і одразу зателефонувати 102 і повідомити працівникам. Нам за це платять гроші, з Ваших податків
02 Вересня 2019, 15:42
ти дебіл
02 Вересня 2019, 16:24
Значить, ти платиш жеку за те, що він існує? Ну ти і лох!
02 Вересня 2019, 17:39
В паспортах в жителів даних будинків записана саме вулиця Ватутіна, а сміттєва машина приїжджає в понеділок, середу, суботу о 7.00 та в суботу о 19.00. Тільки лінивий не знайде часу винести сміття, та й зручнішого часу не придумаєш.
02 Вересня 2019, 20:02
брехня. машина на Ватутіна їздть один раз на тждень
02 Вересня 2019, 20:23
І що ти цим хочеш довести? Штампи реєстрації в паспортах поставлені до перейменування вулиці. І по-твоєму, 7 ранку - зручний час?
02 Вересня 2019, 20:27
Тобі хлопці-Українці ногу прострелили, від чого ти ласти склеїв, а язик далі продовжує теліпатись?
02 Вересня 2019, 23:17
Да вам по.....р когда приезжает машина! Вы свиньи! И вас всех это устр аивает! Вес город засрали не глядя! Кто-то уберет! Кто??? Ну кто захочет убирать за свиньёй? И не важно какой ЖЭК машину присылает - люмпенам все равно! Человека можно вывезти из села, но село из человека нельзя!
03 Вересня 2019, 02:42
Тобі треба в москву-СОРТИРовочну, там одні сортири, побачиш, що таке справжній срач...
04 Вересня 2019, 15:12
Не "хлопці-українці", а сокирники, колишні поліцаї, яких господарі як собак покинули здихати, а вони в зграї збилися, і, як скажені, кусали всіх підряд. Отак правильніше буде.