Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Роман Романюк
Роман Романюк

«Найважче – зробити перший крок до початку власної справи», – Роман Романюк

15:42 01.09.2019
719

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

З цієї нагоди директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів підприємцям Ковельщини про сприяння розвитку підприємцям-початківцям та новації служби зайнятості в цьому напрямку. 30 серпня на базі Ковельського міськрайонного центру зайнятості відбулася щомісячна пресконференція Романа Романюка, – повідомляється на сайті Волинського обласного центру зайнятості.

Із 2001 року діє Програма сприяння започаткування власного бізнесу, в рамках якої здійснюють виплату допомоги одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю. За 18 років дії Програми підприємцями стали 17,9 тисячі осіб у Волинській області, допомогу надали на 75,8 мільйона гривень. Цього року 101 безробітний розпочав реалізовувати свою бізнес-ідею за сприяння Волинського обласного центру зайнятості. На підтримку ініціатив підприємців-початківців виплатили 2,7 мільйона гривень. 57 % безробітних започаткували підприємницьку діяльність у сфері послуг, 36 % – у торгівлі, 6 % – у рослинництві та 1 % зайнявся іншими видами підприємницької діяльності.

«Коли безробітна особа виявляє бажання розпочати власну справу, від нас є підтримка в формі надання одноразової допомоги на відкриття підприємницької діяльності. Сума одноразової допомоги на відкриття підприємницької діяльності залежить від місячної виплати допомоги по безробіттю, яка, своєю чергою, залежить від суми заробітної плати, яку отримував безробітний на останньому місці роботи», – розповів Роман Романюк.

Окрім того, директор Волинського обласного центру зайнятості розповів присутнім про послуги, які служба зайнятості надає фізичним особам-підприємцям. Зокрема про підбір персоналу на засадах рекрутингу, компенсацію єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця, організацію професійного навчання та робіт тимчасового характеру, проведення семінарів, бліц-навчань, скап-співбесід тощо.

«Цього року компенсацію єдиного внеску за створення нових робочих місць отримали 175 підприємців, які працевлаштували 215 безробітних громадян. Із Фонду занальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття профінансували 2,3 мільйона гривень. Цим самим ми зменшуємо фінансову завантаженість на підприємця та даємо можливість зосередитися на розвитку бізнесу», – зазначив Роман Романюк.

До слова, 27 серпня розпочалася декада «Підтримка розвитку малого бізнесу», яка триватиме до 8 вересня і полягає в проведенні бліц-навчаннь для підприємців за участі представників Фіскальної служби, Пенсійного фонду та інших структур, які можуть відповісти на актуальні для підприємців запитання.

«Підприємницька діяльність – це ризик, тому важливо, аби людина мала не лише бажання, а й основу для ведення бізнесу. Ми не відпускаємо людей, які стають підприємцями за підтримки служби зайнятості, у вільне плавання. Ми здійснюємо супровід та підтримку в межах їх потреб та наших можливостей», – зазначив Роман Романюк.

«Найважче – зробити перший крок до початку власної справи. Однак із підтримкою служби зайнятості, успішних підприємців, влади можна багато чого досягнути. Ми працюємо для вас і разом рухаємося до високих результатів», – підкреслив директор Волинського обласного центру зайнятості.


Коментарі

вася

15:58 01.09.2019

бла бла бла

Корупційне бюро

17:16 01.09.2019

Будеш давати хабарі - все піде як по маслу...

крахобор

17:39 01.09.2019

найважче зробити останній крок у власній справі. Тому як нормально у нашій державі працювати не дають у підприємців дуже швидко пропадає бажання працювати чесно і офіційно. тому вимушені закривати свою справу. а це вже зробити ой як нелегко. Сам знаю. Ось нехай податкова спростує мої твердження.

крахобору

21:46 01.09.2019

Даси хабара - вмить закриєш...

22 вересня
Сьогодні
Вчора
20.09.2019
19.09.2019
18.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин