Ковельчанин Роман Кухта виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO

02 Вересня 2019, 15:42
Ковельчанин Роман Кухта виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO 2045

Ковельчанин Роман Кухта став бронзовим призером Чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

В угорському місті Дьєр завершився шестиденний змагальний марафон – чемпіонат Європи 2019 року з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків і юніорів. Кількість учасників стала рекордною для такої події - спортсмени представили майже 40 країн світу.

Загалом боротьбу за медалі у семи дисциплінах найпопулярнішої версії кікбоксингу у світі вели дві тисячі учасників. На рахунку молодіжної збірної України – 34 нагороди.

Серед призерів є і ковельчанин, кандидат у майстри спорту, 18-річний Роман Кухта. Він здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 60 кг серед старших юніорів.

Роман є вихованцем Ковельської спортивної школи імені Євгена Кондратовича (тренер – майстер спорту України Віталій Тимофєєв).

У загальнокомандному рейтингу Україна посіла десяте місце серед 35 держав, представники яких здобули медалі на першості континенту з кікбоксингу.