Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У мера Ковеля буде новий дах і драбина для евакуації
У мера Ковеля буде новий дах і драбина для евакуації

У мера Ковеля буде новий дах і драбина для евакуації

14:53 05.09.2019
1885

Ковельська влада приступає до реалізації амбітного плану будівництва нового даху та евакуаційної драбини, що вартує майже 2 мільйона гривень.

Керівництво міста почало виконувати припис Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо влаштування евакуаційного виходу із сесійної зали міської ради.

Нагадаємо, управління ДСНС у Волинській області звернулось із позовом до Ковельської міської ради про застосування заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації приміщення сесійної зали до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. У червні 2019 року рятувальники хотіли опечатати сесійну залу.

У серпні міська влада провела відкриті торги та визначила переможця робіт з капітального ремонту частини покрівлі адміністративного приміщення, де знаходиться так звана сесійна зала. Участь у торгах взяли три суб’єкти господарювання: дочірнє підприємство «Ново-буд» із села Самари Ратнівського району (ця фірма причетна до ремонту резервуарів, які з отруйними відходами уже потекли), ТзОВ «Саша-К», директором якого є депутат Ковельської міської ради Олександр Артишук та ТзОВ «Волбуд» із села Піддубці Луцького району.

Виявилося, що тендерна пропозиція ДП «Ново-буд» не відповідає вимогам тендерної документації, а ТзОВ «Саша-К» не відповідає встановленим кваліфікаційним критеріям. Оскільки у влади були відсутні підстави для відмови ТзОВ «Волбуд», то останнє і стало переможцем торгів, заявивши, що виконає капітальний ремонт покрівлі за 1 млн 760 тис 841,24 гривень. Договір підряду підписано 30 серпня.

До початку виконання робіт підрядник має виконати тимчасову огорожу будівельного майданчика, згідно проекту, який розроблявся приватним підприємством «Ковелькомунпроект».

4 вересня на офіційному сайті міста опубліковано оголошення мерії до власників кабельних мереж про те, що з 10 вересня розпочинаються роботи з облаштування даху на адміністративній будівлі на вулиці Незалежності, 73.

«Тому звертаємо увагу власників (користувачів) кабельних мереж розміщених над зазначеною будівлею на необхідність до 10 вересня 2019 року узгодити з управлінням капітального будівництва і житлово-комунального господарства (каб. 218, вул. Незалежності, 73) час і порядок їх перенесення», – йдеться в оголошенні.

Зазначається, що після закінчення терміну узгодження мережі будуть демонтовані без відшкодування збитків. Контактною особою є начальник відділу комунального господарства Сергій Дудка (тел. 6-17-41).

Коментарі

Ковельчанин

18:22 05.09.2019

Давно його пора евакуювати. І утилізувати...

Нащо йому та драбина?

02:10 06.09.2019

Ще де буде пяне лізти по тій драбині посковзнеться і ребра попереламує...

.

09:01 06.09.2019

чотко від людей сйо...буватись буде

Дустова шашка

09:11 06.09.2019

Коли будуть викурювати, то драбина згодиться...

22 вересня
Сьогодні
Вчора
20.09.2019
19.09.2019
18.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин