Депутат Ковельської міськради назвав мера міста і його команду – «саботажниками»

10 Вересня 2019, 12:29
3646

Обранець громади розкритикував ковельську міську владу і депутатську фракцію «Батьківщина» за небажання рятувати річку Турію.

Відеозвернення до ковельчан опублікував у Facebook депутат Ковельської міської ради Ігор Пініс, додавши фотознімки мертвої риби та зеленої річки. За його словами, не раз піднімалася тема стану Турії, було багато обговорень та пропозицій, але ніхто не буде рятувати річку, крім самих ковельчан за кошти міської громади.

Читайте також: У Турії знову плаває мертва риба

«На жаль, вже багато років ми вимагаємо в міського голови і його команди прийняти міри по порятунку річки. Це десятки запитів, звернень депутатських. Це комісії, які працювали по даному питанню. На жаль, будь-які дії саботуються міським головою і його командою. Для прикладу: на останній сесії моя колега Галина Стасюк подала кілька запитів, спрямованих на вироблення проектно-технічної документації, виділення коштів і створення плану з порятунку нашої річки. На жаль, як завжди, в принципі по всіх життєво важливих питаннях, не голосувала фракція «Батьківщина», – наголошує Ігор Пініс.

Він каже, що зовсім не розуміє «їхньої позиції».

«Це є прямий саботаж. Це є пряма робота проти громади міста. Лише з вами разом ми можемо примусити діючу владу робити те, що потрібно нашій громаді», – закликає депутат.

 




Коментарі
10 Вересня 2019, 16:40
Самі ви де взяти воду для Турії пропонуєте?
10 Вересня 2019, 21:46
пініс вирішив усі проблеми громади? залишилась річка?
10 Вересня 2019, 21:59
бери граблі і вигрібай рослини з води. Чого стоїш
11 Вересня 2019, 00:31
Пініс то давай може в річку будемо закачувати воду із артнзіанських свердловин? Виїдьте за місто в Турійський район і подивіться рівень води в річці Турія. Чи ви плануєте за кошти міського бюджету змінити природні явища? Браво вперед
11 Вересня 2019, 01:02
Треба ставити земснаряд і чистити річку. І пісок буде і річка глибша.
11 Вересня 2019, 13:23
пініс почни з себе. наприклад продавати просрочку в своїх ларьках і обвішувати людей! а нуда цеж нети а продавці а тиж невкурсі
11 Вересня 2019, 13:39
Треба ставити антиземснаряд і закидати піском нікому не потрібне водосховище
11 Вересня 2019, 15:05
Одразу води більше стане надходити до річки. <br/>А як так виходить, що Стохід обмілів і з очисткою і без водосховищ? Чи Припять?
11 Вересня 2019, 15:36
Головне пукнути.Хай ще сходить в район Вербки.Недалеко.Випаде в осадок.
11 Вересня 2019, 15:41
Э ще варіант ,відновити водопад.Рівень річки в межах міста зросте на метер,а все що нижче буде караул.
12 Вересня 2019, 14:05
а толку, якщо все рівно буде застій води і сальвінія все заполонить?
16 Вересня 2019, 02:38
Конкретні пропозиції є ? А то всі такі експерти,гідрологи,науковці та патріоти міста,шо аж гордість бере за ковельчан.На одну проєктну документацію гроші розпилять з бютжету міста.А потім родичів з кумами пристроять на теплі місця.Місто перетворюється повільно в смердючий рагульський базар засмічений пластиковими пакетами і пляшками.Депресивне місто з мешканцями переважно селюками і рагульськими звичками викидати сміття де захочуть.Засилля наркоманів,циган,гопоти,торгашів і контрабандистів.І ви хочете побачити щось культурне,світле,позитивне серед цієї масової деградації.Печаль і смуток на руїнах.