Ковельська дитяча поліклініка переїздить у приміщення пологового будинку

12 Вересня 2019, 10:48
Ковельська дитяча поліклініка переїздить у приміщення пологового будинку 11948
Ковельська дитяча поліклініка переїздить у приміщення пологового будинку

У Ковелі в приміщенні пологового будинку відкрили перший поверх нової дитячої поліклініки.

Реконструкцію приміщення зробили за кошти національної служби охорони здоров'я України, – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Зазначається, що спочатку у міськраді планували провести капітальний ремонт нинішнього поліклініки на вулиці Олени Пчілки,19. Проте, спеціалісти, які обстежили об’єкт, зазначили, що він перебуває в аварійному стані і жодних надбудов, кардинальних перетворень не витримає. Тоді і виникла думка задіяти площі пологового будинку. Цю ініціативу підтримало і керівництво МТМО.

11 вересня завідувачка дитячої поліклініки Леся Гончарова провела невелику екскурсію закладом. Розповіла, що на першому поверсі працюватиме чотири лікарі-спеціалісти, також тут розміститься реєстратура, лабораторії, подбали про сучасну санітарну кімнату, облаштували окремий вхід для пацієнтів, які матимуть підозру на інфекційні захворювання.

«Ми вклали сюди свої серце і душу. Дуже старались, аби діткам, їх батькам було комфортно у нас, затишно, щоб вони почувались, наче вдома. Аби малеча не нудьгувала, налаштувалась на позитив подбаємо про ігровий куточок. А для настрою стіни уже ми прикрасили яскравими малюнками, також розвісили роботи юних ковельських художників», – ділиться зробленим і планами Леся Миколаївна.

Поруч з поліклінікою розпочинає працювати бригада будівельників. Вони займуться облаштуванням нових паркувальних місць, адже з часом і потік транспорту тут теж збільшиться.

«У нас тут буде центр материнства і дитинства. В одному приміщенні працюватимуть – амбулаторія педіатрична, дитяче відділення, дитяча поліклініка, пологовий будинок, стаціонарне відділення. Подбаємо і про благоустрій території, неодмінно встановимо ігоровий майданчик для дітвори», – розповів про найближчу перспективу головний лікар МТМО Олег Самчук.

Він також зазначив, що впродовж найближчих місяців завершать ремонт і другого поверху і тоді дитяча поліклініка остаточно змінить своє місце прописки у Ковелі. Поки пацієнтів будуть паралельно приймати за двома адресами. 

 




















Коментарі
12 Вересня 2019, 14:53
Очень красиво.
12 Вересня 2019, 14:55
Очень даже ничего. Мне нравится.
12 Вересня 2019, 15:44
Ви там хоч лавочки нарешті поставте. Скільки не приходив то до дружини в генікологію то потім в дитячу лікарню, на прогулянці пацієнти не мають де сісти відпочити. Що стосується Гончарової то гнати її потрібно з посади завідуючої драним віником. Коли в дитини є всі щеплення за віком, а вона пише відмову в дитсад і школу, то вона явно загралась. Поїду в Київ на прийом до нового міністра охорони здоров"я, і зроблю все можливе і не можливе, але Гончарова вилитить з посади завідуючої дитячої поліклініки як пробка з під шампанського
12 Вересня 2019, 23:30
Це треба було стільки грошей викинути на реконструкцію пологового будинку, щоб комусь віддати добротне приміщення, де раніше була дитяча поліклініка. Цікаво, хто стане його "законним" хазяїном?
13 Вересня 2019, 00:28
Які великі, гарні черги, як і в недалекому минулому... Аж душа радіє...
13 Вересня 2019, 01:19
ще скажить чим туди добратись наприклад з другого ковеля
13 Вересня 2019, 01:21
а ще скажить чим туди добратись наприклад з другого ковеля
13 Вересня 2019, 11:56
А що буде з старим приміщенням дитячої поліклініки
13 Вересня 2019, 13:04
Відносно гнати Гончарову... А хто її вижене? Самчук, який ходить під Кіндером?! Ви ж не забувайте, що Гончарова є членом ВО "Батьківщина", балотувалася на останніх виборах в депутати Ковельської міської ради від "Батьківщини". Кіндер своїх не здає!
13 Вересня 2019, 16:26
Реконструкцію приміщення зробили за кошти національної служби охорони здоров'я України,?<br/>А куди ж ідуть кошти з примусової благодійної допомоги, які пацієнти сплачують у лікарняну касу?
13 Вересня 2019, 19:48
Залишилося дійти до поліклініки,щоб не поламати ноги на гарних розритих вулицях<br/>А якщо доїхати - то готуйтеся пострибати :)
14 Вересня 2019, 13:07
Звідки у Вас скільки негативу???Це ж дуже добре що відкрили нову,сучасну поліклініку.Дійти туди дуже легко з любого району Ковеля.Не будьте такими не вдоволеними усім.Радійте що Ковель перетворюється на Європейське містечко.
14 Вересня 2019, 13:07
Звідки у Вас скільки негативу???Це ж дуже добре що відкрили нову,сучасну поліклініку.Дійти туди дуже легко з любого району Ковеля.Не будьте такими не вдоволеними усім.Радійте що Ковель перетворюється на Європейське містечко.
14 Вересня 2019, 13:08
Звідки у Вас скільки негативу???Це ж дуже добре що відкрили нову,сучасну поліклініку.Дійти туди дуже легко з любого району Ковеля.Не будьте такими не вдоволеними усім.Радійте що Ковель перетворюється на Європейське містечко.
14 Вересня 2019, 16:06
Його виставлять на &amp;quot;аукціон одного покупця&amp;quot; ім. Товстиги, за остаточною балансовою &amp;quot;стартовою&amp;quot; ціною...