На меморіалі Слави у Ковелі живе безпритульний

12 Вересня 2019, 17:00
На меморіалі Слави у Ковелі живе безпритульний 4576
На меморіалі Слави у Ковелі живе безпритульний

У кущах в самому центрі міста Ковеля більше місяця тому оселився бездомний. 

Про цей кричущий факт розповів 12 вересня на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради депутат Володимир Косцьов’ят, який наприкінці попросив у мера міста Олега Кіндера слово для виступу.

«В районі «Вічного вогню» вже більше місяця живе і ночує під кущами безхатько. Вік його – більше 40 років. Документи свої він надавав на прохідній міської ради більше двох тижнів. Прошу відповідні служби, правоохоронні та медичні органи надати допомогу безхатьку», – сказав Володимир Кирилович.

Депутат нарікає на правоохоронців, які нібито «у місто «підкидають» бомжів». Каже, що безпритульному потрібно повернути паспорт, а влада має знайти для нього тимчасове місце проживання.

«В нього ноги обгоріли. Йому ніхто нічим не допомагає. Він завтра під тими кущами може померти. А весь Ковель ходить і цього не бачить? Чому прості люди допускають отаке?», – дивується Володимир Косцьов’ят.



Коментарі
12 Вересня 2019, 20:50
Ну то забери його собі додому
12 Вересня 2019, 21:20
у кукукнутого великі борги за комуналку. він не може його взяти до себе. Нехай спочатку борги погасить
12 Вересня 2019, 23:25
Якщо мене подадуть на суд за комуналку, я напишу міністру скаргу на ЖЕК за те, що він пропустив строк позовної давності.
13 Вересня 2019, 00:33
Ото і вся реакція влади на проблему: обізвати чоловіка чокнутим, хворим на голову, сказати забери його собі. Хворе суспільство!
13 Вересня 2019, 00:38
Когда человек обращает внимание на бездомных обездоленных людей и просит у власти предоставить помощь ,а вы тут в комментах пишете "забери себе" .Вы сраное быдло .
13 Вересня 2019, 11:50
Якщо ви такі щирі украхнці, то не радьте, а заберіть його до себе.
13 Вересня 2019, 13:55
Цей захисник - добре знає як то бути"не зовсім тверезим і розумним" зі свого власного досвіду - тому так і піклується то про пяних, то про неадекватних - своя сорочка болить...
13 Вересня 2019, 16:45
Трішки людьми станьте! Безхатченко він теж людина! Не спішіть засуджувати!
13 Вересня 2019, 16:50
Той захисник (кукукнутий) весь час вештається по третьому поверху Білого дому, пристає до людей і за гроші обіцяє вирішити всі проблеми з якими люди прийшли на прийом до мера чи до інших чиновників. Я ледь від нього відкараскався. Доколупався кажи що треба і я тобі всі справи вирішу. А там поставиш могорич і все буде добре. Задрав вже.
14 Вересня 2019, 02:59
Кукукнутий, куди поліція його забере? В кабінеті на стіну повісить? А медики? Куди вони йогою подінуть? Забери додому, чи до Ніни в офіс....
15 Вересня 2019, 00:07
А що, кукукнутий знову Ніну обслуговує? Любов зла?..