На набережній у Ковелі смітники повикидали у воду

01 Грудня 2016, 11:02
4488

7 бетонних смітників перекинули невідомі на оновленій набережній у Ковелі.

Світлини опублікували в спільноті Ковель європейський у Facebook.

«7 (сім!!!) важких бетонних смітників, кілька місяців тому встановлених на набережній водосховища, повалили та через пішохідну доріжку скотили у водосховище. Восьмого подолати не змогли, мабуть тому, що його «прихопило» нічним льодом, – йдеться в повідомленні.

«В Європу кажете? Так-так, звичайно. І безвіз, аякже», – резюмують в дописі.

3

1

2

2

Коментарі
01 Грудня 2016, 13:35
бидлу потрібно тільки бочки з гімном по ставити. Генофонд - велике діло. Звикли жити в лайні.
01 Грудня 2016, 15:06
Таким уродам руки треба по обривати,або привселюдно заставити винімати !!!!!!!!!
01 Грудня 2016, 15:10
Було б доречно поставити там камери.<br/><br/>Якісь свині ,а не люди,і що їм легше стало як смітники в воду повикидали...
01 Грудня 2016, 15:26
Чому ж ви всі так катигорично ставитесь до наших ковельських людей. Я думаю це діло рук не наших місцевих бо навіть та молодь яка збирається там пиячити у вечірній час такого не зробить, я переконана в цьому. А замішані у даному інциденті або ті хто не є жителем нашого міста, бідолашні біженці наприклад або всяка там погань нашкалт циганських таборів які лазять по нашому вокзалі ну або ті кого природа обділила.
01 Грудня 2016, 15:28
Щодо камер ідея не погана, але хто дає гарантію що вони також не попливуть по Турії?
01 Грудня 2016, 15:31
та ні Ірино, то все Путін зробив, а не наша місцева наволоч
01 Грудня 2016, 15:40
І взагалі то я так думаю, в таких місцях повинна час від часу патролювати наша славнозвісна поліція яка контролює громадській спокій...ааа я ж забула вона в цей час має більш &quot;важливі&quot; завдання - гонитися за курящою шпаною і підсилати неповнолітніх купувати алкоголь в магазинах ахах це напевно основна діяльність ковельських &quot;паліцаїв&quot;, замість того щоб займатись дійсно чимось більш необхідним для забеспечення громадського спокою і запобіганню хулігагства в нашому місті
01 Грудня 2016, 15:46
Василю, дуже смішно! Я ставлюсь до даного інциденту більш реалістично і доречі кого ви маєте на увазі під ковельською &quot;наволоччю&quot;?
01 Грудня 2016, 16:07
Бидло, воно й в Африці бидло ! <br/>Я би їм єбало поламав. P.S. Mike Tyson
01 Грудня 2016, 16:36
Не люди, а бидлоття.<br/>Я шокована
01 Грудня 2016, 18:03
ПИДАРАСАМ РУКИ НАДА ЛАМАТЫ
01 Грудня 2016, 18:03
ИДАРАСАМ РУКИ НАДА ПОВЫЛАМУВАТЫ
01 Грудня 2016, 18:09
я знаю хто винен. Це точно не ковельчани. це рука Москви.
01 Грудня 2016, 19:58
А шо рука москви робить в ковелі?хах
01 Грудня 2016, 19:58
А шо рука москви робить в ковелі?хах
01 Грудня 2016, 20:52
Рука Москви перевертає та скидає у воді сміттєві урни, валить стіни в поліклініках, роздає земельні ділянки псевдоатошникам, тримає підпільних робітників на роботі( типу Печенюка) і багато ще що іншого. Як побачиш щось пагане то зразу уявляй собі руку Москви
01 Грудня 2016, 21:46
а чим зайнята Козакевич і Дідтовський які відповідають за екологію в місті чи тільки отримувати зарплату?
02 Грудня 2016, 02:47
Чому, ви, вважаєте, що в Ковелі немає місцевих мешканців на таке здатних?
02 Грудня 2016, 02:50
Як на рахунок підростаючого покоління: гормони+алкоголь в підлітків з неповноцінним вихованням?
02 Грудня 2016, 09:13
То все Молдаванка зі своїм міліцейським спиртякою
02 Грудня 2016, 22:49
Не так давно відвідав місто Вінницю, де на березі річки Південний Буг, у літній період, демонструють світлове шоу та збирається велика кількість людей (в основному гостей міста). Шоу безкоштовне. По закінченню дійства сміття немає, хоча під час проведення показу підприємливі люди продають різноманітний крам. Я думаю, що такі дії були вчинені не іногородніми людьми. Це зроблено місцевими виродками ї їх неохідно знайти і публічно заставити дістати з річки ті предмети, які вони туди кинули попередньо озвучивши дату проведення заходу.
05 Грудня 2016, 18:38
Своє місто,країну,батьків і дітей потрібно любити !