На Ковельщині пенсіонер вкрав у магазині продукти

01 Грудня 2016, 12:36
2300

Опівдні в селі Дубове Ковельського району старий дядько вкрав у магазині «Близенько» пачку повітряного рису та дві пачки згущеного молока, загальною вартістю 8,65 гривень. Його зловили «на гарячому».

Ковельський відділ Національної поліції відкрив справу за фактом дрібного викрадення чужого майна і, долучивши письмові пояснення свідків та інші матеріали, направив її до міськрайонного суду.

Суддя Олег Василюк оштрафував пенсіонера на 170 гривень та стягнув з нього в користь держави 275,60 гривень судового збору. 

Коментарі
01 Грудня 2016, 14:45
загальна вартість 8,65????
01 Грудня 2016, 15:08
Мабуть, в судовій постанові суддя Василюк помилився у загальній вартості викраденого. Але факт є фактом.
01 Грудня 2016, 15:50
Магазин міг би й подарувати ці продукти старенькому, а не викликати поліцію!
01 Грудня 2016, 18:31
Це страшко, коли пенсіонери не можуть дозволити собі купити смаколика. А охорона магазину хай слідкує і за своїми працівниками.
02 Грудня 2016, 02:41
Дуже контрастно виглядають статки наших чиновників і звичайних людей... Важко уявити, що спонукало цього чоловіка на такий вчинок, можливо, в нього не вистачає навіть на продукти, хоча і з моральними цінностями може бути туго...