За ковельчанином «ганялись» відразу три екіпажі поліції

05 Грудня 2016, 09:29
5930 Джерело: https://ar.volyn.ua

Опівночі на вулиці Володимирській у Ковелі тимчасово безробітний чоловік не виконав вимогу працівників поліції зупинити свій автомобіль і почав від них втікати. Нічні «перегони» закінчились на користь правоохоронців. Водія зупинили повторно за допомогою аж трьох екіпажів поліції.

Під час розгляду справи про адміністративне правопорушення невдаха-утікач свою вину визнав повністю, розкаювався і просив суд при винесенні покарання не позбавляти його права керувати транспортними засобами.

Ковельський міськрайонний суд не знайшов обставин, які обтяжують відповідальність за такий проступок, і оштрафував правопорушника на дев’ять неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 153 гривні. Доведеться ще також сплатити на користь держави судовий збір в сумі 275,60 гривень.

Коментарі
05 Грудня 2016, 11:42
Безробітний ганяє на машині Хіба ми могли про це думати при радянськй владі ? Не попрацюй місяць і голий-босий
05 Грудня 2016, 12:15
небагато взязи з нього, наступного разу і я так поганяю)
05 Грудня 2016, 14:23
Добре що хоч не постріляли один одного
05 Грудня 2016, 16:49
а ви подивіться що на Володимирській біля Классіка робиться. вбухані сядають за кермо і ганяють як придурочні. і куди тільки міліція дивиться
05 Грудня 2016, 22:21
Ковельська поціція позор!<br/>Семенюк гандон!
05 Грудня 2016, 23:00
то був путін за рульом....
06 Грудня 2016, 00:04
153х9+275 =1652
06 Грудня 2016, 00:57
9×17=153+275=428<br/>За такі гроші можна ганяти...
06 Грудня 2016, 11:50
Славнозвісному одноіменному заводу Сільмаш виповнилося 50 років. Його очільнику дали Орден за заслуги перед країною. За що? З те що розвалили величний завод? Ганьба! Все тишком нишком ділять і далі ВЄЛІКІЄ! ГАНЬБА!
06 Грудня 2016, 20:00
429х27.10 теж нехіло
07 Грудня 2016, 16:35
На Володимирській біля Класіка вообще ходити не можна,особливо дорогу переходити!Це жах,я на пішоході біля Козацьких 15хв чекала з дитиною щоб перейти,поки не дійдеш до половини ніхто і не зупиниться!!!!правда зупиняються---коли вже зіб&quot;ють!!!!!А поліція-це тільки так панти!!!!Вділи нові форму...дали нові машини і все...для чого щось робити...щоб форму мазати...машину....я вас прошу як був бардат так і залишився...даже ще хужий!!!!!
07 Грудня 2016, 23:12
Постановою господарського суду від 20.07.2015 року ПАТ &quot;Ковельсільмаш&quot; визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором Сисуна Олександра Ігоровича визнані грошові вимоги до банкрута в сумі 49382114,00 грн., затверджено реєстр кредиторів до банкрута в 90719223,00 грн. та визнано невиплачену заробітна плата банкрутом в сумі 1009400,00 грн.<br/>В 2016 році здійснюється ліквідація Ковельсільмашу і тут же проходить святкування 50 років Ковельсільмашу ? Його керівник Заікін М.М. не притягується до кримінальної відповідальності за ст.219 КК за доведення гіганта машинобудування до банкрутства, а Указом Президента України від 23.09.2016 року йому присвоюється почесне звання &quot;ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ&quot;. Правда в Указі вказується, що він уже президент товариства &quot;Виробниче об'єднання &quot;Ковельсільмаш&quot;. <br/>По сфальсифікованих документам Заікіну Миколі Михайловичу уже з 50 років призначена пенсія. <br/>Це наша Україна із своїми бандюганами та злодюгами.