Завтра Балаку «подякують за роботу», – Кіндер

06 Грудня 2016, 14:50
2719

Начальник управління комунального господарства Олександр Балак відпрацьовує два тижні відповідно до Кодексу законів про працю.

Про це завив ковельський міський голова Олег Кіндер, – пише ВолиньPost.

Нагадаємо, за словами активістів, Балак під час засідання топонімічної комісії щодо перейменування вулиць був проти перейменування вулиці Ватутіна на вулицю імені загиблого бійця Володимира Кияна. Чиновник нібито заявив: «Ну, був такий Киян, ну воював, ну загинув, і що він зробив такого визначного, щоб назвати вулицю його іменем?».

Кіндер каже, що одразу після засідання викликав до себе Балака, щоб запитати про такі висловлювання. «Він заявив, що казав це, але не такими словами», – розповідає мер.

Проте на своїй посаді Балак не залишиться. За словами Олега Кіндера, він відпрацьовує свої два тижні відповідно до Кодексу законів про працю, передає матеріальні цінності та 7 грудня чиновнику «подякують за роботу».

Коментарі
06 Грудня 2016, 18:54
нажерся сам, дай ще й Товстизі трози нажертись
06 Грудня 2016, 19:23
тупі асі де ще найдете иакого чоловіка який вітдавався повністью на місто і робив не мало
06 Грудня 2016, 19:38
Дядько толковий знає як що робити. Хазяїн був і собі і людям.Досвід мав ... а хто буде далі керувати пігаліци і синки.... ужас
06 Грудня 2016, 19:59
на місце Балака поставлять Товстигіну шмоньку, ту що ЖЕК2 розвалила.
06 Грудня 2016, 22:11
Руками "активістів" прибрали людину, яка хоч щось тямила в роботі РЖКП і мала вплив на їх роботу (особливо так званного "начальника " ( читайте - помідорної королеви) РЖКП-2). Чому "Азовці" не піднімають питання виділення віртуальних земельних ділянок учасникам АТО? І як крапка у цьому питанні - звернення рідних Героїв АТО по питанню перейменування вулиць і участь у цьому Балака. А якщо на місце Балака поставлять ''прохвесіонналку" гейко - Господи, спаси і сохрани жителів Ковеля!!!
06 Грудня 2016, 22:16
травлю Балака організував Товстига. А події навколо перйменування вултць - це фон. Не було б цього, знайшли б іншу причину. Потрібно було Товтизі прилаштувати торговку помідорами - погнали Савоніка. Потрібно шмоньку на підвищення - погнали Балака. Наступна афера буде - потрібно торговку на підвищення - поставлять заступником мера, а Товстигу в мери. Так що Олеже Олексійовичу - слідуюча черга ваша. не дарма ж Товстига вам падлянки строїть а ви цього не помічаєте.
06 Грудня 2016, 22:59
Як не посадять то постріляють
06 Грудня 2016, 23:42
і це істинна правда
07 Грудня 2016, 09:55
Це не памідорніца,це металістка Жеку2,вирізає по будинкам труби,вже скоро все попродає,шо можна ,і не млжна,це ж її не помідори.Гнати треба їх усіх,толку з них ніякого,тільки живуть за людські податки,годуй сволоту,для чого вони там усі скопом сидять.
07 Грудня 2016, 10:01
Хай Господь помилує від всякої дряні-помідорної,можна лише уявити,шо вона начудить,її поставилив Жеку2,так вона так править всіх тверезих людей повиганяла,оставила таких,як і сама.Скільки бидло всяке буде засиджуватися в кабінетах,і нажиратися,а для людей ,і для міста нічого нероблять.
07 Грудня 2016, 10:24
Да... Кіндеру треба задуматись. Балака зїли суперпатріоти, лишився ще один барєр - Товстига...меру вже пора опонентам давати по зубах, бо усю команду розгубить
07 Грудня 2016, 13:14
то це ти вважаєш Товстигу командою кіндера"!!!? Та цеж скрита контра. скільки він вже підісрав меру.Це ж пікінес 2. Ви подивіться який вигляд має міскь рада зі сторони фасаду. Облуплена, брудна. І хто цим повинен займатись ? Мер? А нахрена тоді там сидить Товстига - комунальник херов. Вибачте за грубі слова, але так хочеться взяти його за ту неголену морду та посовати по батареї нею. Дармоїд, пройдоха, ділетант.
07 Грудня 2016, 16:43
Жеки якраз жирують на ваші з нами гроші. Чим більше ми платимо, тим більшу вони отримують зарплату, премію і крадуть
07 Грудня 2016, 19:30
ти дебіл. Ти ще зрозумієш що таке ЖЕки, але буде пізно. Крадуть не ЖЕКи - краде система. Майже 80% грошей що платять квартиронаймачі вертається назад в казну у вигляді податків. так що ви годуєте рила пікінесів, і іже с німі але ніяк не жеки.
08 Грудня 2016, 00:33
Айда маладец Кіндер розворушив вонюче кодло со своей командой.Бач як ті вужі мечутся,как скунци воняют лиш по углам.Не бойтесь ребята никого.Ми все видим-кто работает,а кто лиш бла-бла-бла.
08 Грудня 2016, 01:07
Так по якій статті звільняють Балака? За фразу? Є така в КЗпП?
08 Грудня 2016, 12:23
ну от вам і результат - з ранку по місту ні пройти ні проїхати, жодної машини з піском... а Балак би ще вночі підняв би до роботи мужик знає систему комун.підприємств і знає коли як і що треба робити.
08 Грудня 2016, 12:54
Хотялося б побачити Кіндера і Товстенюка з лопатами, як розчищають тротуари і посипають піском... солі б їм на одне місце!
08 Грудня 2016, 13:37
Не нада піз.....ть . все було посипано вчасно.
08 Грудня 2016, 13:42
по перше ожеледиця почалася тільки в 6 годин ранку. І ЖЕК 1 посипав свою територію. А от протеже Товстигина не посипала. Так що Ковельчанка кажіть конкретно, не була посипана одна сторони мосту зі сторони ЖЕКа 2