Ковельські футболісти перемогли суперників з міста Теребовля

25 Вересня 2019, 16:00
Ковельські футболісти перемогли суперників з міста Теребовля 1843

Команда ФЦ «Ковель-Волинь» перемогла у календарній грі чемпіонату України з футболу серед аматорів.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

21 вересня на стадіоні «Верес» відбулася календарна гра чемпіонату України серед команд аматорської ліги з футболу між ФЦ «Ковель-Волинь» та ФК «Нива» (м.Теребовля).

Не зважаючи на похмуру погоду, чимало глядачів зібралось на трибунах стадіону підтримати ковельчан.

Матч видався досить емоційним та насиченим яскравими моментами. Гравці команди ФЦ «Ковель-Волинь» продемонстрували чудову техніку володіння м’ячем, грамотні тактичні дії на полі та неабиякі вольові якості. Перший тайм ковельська команда провела дуже активно. Спочатку за фол проти Івана Данилюка 11-метровий реалізував капітан Роман Романчук та відкрив рахунок – 1:0.

Після однієї із атак результативним ударом відзначився й Роман Кузьмич. На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

Друга половина гри була проведена ковельчанами тактично в захисті. Не дивлячись на атаки зі сторони ФК «Нива», забити гол гостям до фінального свистка арбітра так і не вдалося.