Річка Турія у Ковелі нагадує стічну канаву

30 Вересня 2019, 10:55
Турія 7019
Турія

У межах міста річка заросла сальвінією плаваючою.

Колишній заступник голови профкому «Ковельводоканалу» Володимир Решетнік написав звернення у Facebook до всіх, кому не байдужа майбутня доля ковельського водосховища.

На його думку, червонокнижна рослина сальвінія плаваюча створює для річки неабияку загрозу.

«Вона реально загрожує на протязі кількох років перетворити міське водосховище в таку ж жахливу клоаку, якою зараз являється р. Турія в межах міста. Щоб не допустити найгіршого, необхідно привернути увагу якомога ширших кіл ковельчан до загроз міському водосховищу», – вважає він.

Який жахливий вигляд має уже тривалий час річка можна зробити висновок з фотознімків.

Фото Миколи Силюка

 











Коментарі
30 Вересня 2019, 14:18
а ви запитайте куди зливають нечистоти мешканці будинку напроти прокуратури( Шевяукова Рідня). куди зливається прокурорське гімно біля водосховища? - ніхто не цікавився. А еколог там хоч раз був?
30 Вересня 2019, 14:32
Потрібно запросити меліоративну службу Ковеля (по вулиці Косачів ця установа знаходиться), і навіть не запросити, а заставити їх попрацювати на благо міста ....це безпосередньо їхня робота...вони за роботу персонально отримують зарплату..
30 Вересня 2019, 16:13
Зате маємо нікому не потрібне, вирите совком водосховище, яке річку знищило...
30 Вересня 2019, 16:18
До Я.Це рівень води не підніме.
30 Вересня 2019, 16:29
А річки, до водосховищ нема, що знищило?<br/>На водосховищі хоч нормальне плесо.
30 Вересня 2019, 20:51
На водосховищі є дамба яка хоч як тримає рівень
01 Жовтня 2019, 00:54
Навіщо Вам річка<br/>Навіщо Вам ліси<br/>Навіщо ВАМ Бурштин<br/>І Взагалі для чого вам Земля Украінська=продайте швидше <br/>Не до рук -то гірше за рукавицю
01 Жовтня 2019, 01:17
До водосховища річки нема через інтенсивне випаровування води з великої площі водосховища. Води з вузенького русла не вистачає на поповнення. Воно завжди так - хто нічого не тямить, а хоче поправити природу, той програє...
01 Жовтня 2019, 14:44
А мешканцям де відпочивати? А купа дітей ( і не тільки) які займаються веслуванням, краще хай бухають і курять??? Думайте перед тим, як висловлювати свою думку!!!
01 Жовтня 2019, 14:46
Мер завжди каже немає грошей. Невже в бюджеті Ковеля не збереться сума в 5000 у.о.? За такі гроші можна придбати НОВИЙ земснаряд якого вистачить для постійного підтримання Турії в належному стані. Дивиться самі https://dredger.com.ua/mini-zemsnaryady-karp/mini-zemsnaryad-karp/ ось тут він продається. Пошук зайняв 2 хвилини. Може в Кіндера немає вільних 2 хвилини????
09 Жовтня 2019, 02:01
Кіндер роби щось!!!
09 Жовтня 2019, 02:04
Мишину самчуку є за що купити...
09 Жовтня 2019, 03:14
Веслувати до повного знищення річки... А потім?