Помічник нардепа вручив Кіндеру нагороду і сказав про могорич

08 Грудня 2016, 20:17
3230

На сесії Ковельської міської ради помічник народного депутата Степана Івахіва, директор благодійного фонду «Патріоти Волині» Денис П’ятигорець вручив меру міста Олегу Кіндеру Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

«Це державна нагорода не від Івахіва, а від всієї Верховної Ради – законодавчого органу. Таких державних нагород на наш 21-й виборчий округ прийшло п’ять, одна з яких приходить в місто Ковель. Отже, дозвольте мені виконати цю почесну місію», – сказав Денис П’ятигорець.

Вручивши ковельському міському голові під оплески присутніх Грамоту ВРУ він пожартував, що той відсьогодні – «золотий медаліст», що викликало позитивні емоції присутніх в сесійній залі.

Від усього депутатського корпусу слова вітання виголосила секретар міської ради Віра Федосюк, подарувавши Олегу Кіндеру живі квіти.

«Дорогі мої депутати, ковельчани. Ви знаєте, що я маю таку натуру, що я ніколи… Мав можливість грамоту отримати і від Президента, і від Верховної Ради. Для мене саме основне, це коли приходять ковельчани і дякують. От останній раз перед першим пленарним засіданням (24 листопада) прийшли люди і подякували за прибудинкову територію по Олени Пчілки. Оце приємно! Оце оцінка! Оце те, для чого ми є, чого ми сюди премось, і те, що я постійно говорю, щоб збудувати місто… Велика дяка, зрозуміло, за довіру. І мені дуже приємно, що я маю таку Грамоту. І будемо слугувати далі не тільки місту Ковелю, а і державі, яка називається – держава Україна. Служу народу України!» – запевнив Олег Кіндер.

«Я кілька депутатів зустрів. Своїх друзів. Я розумію, що всі вчора святкували (День місцевого самоврядування). Дехто дуже святкував, але сьогодні можна в принципі продовжити. Правда?! А з Кіндера, могорич, до речі», – мовив на прощання Денис П’ятигорець. 

2

1

1

1

Коментарі
08 Грудня 2016, 23:20
ну що, казли печенюко-костовяцівські зїли? Тепер вже не будете гавкати, що Кіндер ворог України? Не вдасться недоумкаи дискредитувати БЮТ і його вірних соратників.
08 Грудня 2016, 23:34
Чого гавкаєш, януковича вон скільки нагород було, а він всерівно ворог був, і цей є, і вся батьківщина є, юлька з путлером хіхікала і кіндер хіхікавби бо ворог нічого дочекається
09 Грудня 2016, 00:57
А що за заслуги? Оголосіть весь список будь ласка.....
09 Грудня 2016, 09:21
Жаль, подмога не пришла, подкрепленье не прислали... Чтож, обычные дела - нас с тобою нае-бали (с)
09 Грудня 2016, 10:00
Будуть в труни вікна вставляти Бютівцям
09 Грудня 2016, 10:37
ворогів собі вибирає влада. Прийде нова влада і ви падлки бандерівські станете для неї ворогами. Норнбергу 2 бути. На все свій час
09 Грудня 2016, 10:56
дивись щоб ти червоне чмо першим в норнберг не потрапив
09 Грудня 2016, 12:54
Хто подав до Верховної Ради подання про вручення Кіндеру Грамоти "За заслуги перед укрвїнським народом"? Чому про це стало відомо тільки зараз, коли вручили, чому ковельчан не спитали чи він заслуговує на нагороди? Більшість Ковельч глибоко обурені, бо вони нікого не уповноважували нагороджувати Кіндера. Це Івахів так собі вирішив, що Кіндер щось зробив? Та Кіндер навіть декларацію не подав щоб ковельчани не бачили скільки він вкрав, бо плачеться завжди що має мізерну зарплату.
09 Грудня 2016, 14:06
Заслужил Носи ! - Л Брежнев
09 Грудня 2016, 14:19
не виступайте від імені ковельчан. бандерлогам ніколи пр владі не бути більше. І не чіпайте своїми смердячими лапами кіндера.
09 Грудня 2016, 15:33
Для тупих шавок - грамота не від Івахіва , а від Верховної Ради.Так що трохи думайте, а не гавкайте під чужу дудку.
09 Грудня 2016, 15:58
Цікаво що за заслуги перед народом України.... А не перед ковельчанами ...
09 Грудня 2016, 16:23
а ковельчани що, не народ україни? Чи ти недорозвинутий?
09 Грудня 2016, 17:58
Міський голова обирається територіальною громадою, він забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території...... Він робить свою роботу. А заслуги перед народом України... Щось надзвичайного для ковельчан він не зробив... Мало того свою роботу він робить як кульгава кобила біжить..... А грамота за якісь надумані заслуги.... Івахів по місту вікна ставив перед виборами і ще багато чтого робив перед виборами .... На все це судячи з усього йому мали міські очільники давати зелене світло.... Ну а зараз грамоти за якісь заслуги... Дивно що Івахів не отримав......
09 Грудня 2016, 18:14
Хотілося б конкретно почути що Кіндер зробив для народу України щоб отримати цю грамоту.....<br/>Міський голова не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, в тому числі на громадських засадах (крім викладацької, наукової, творчої роботи, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту у неробочий час)<br/>Для Ковеля він нічого путнього не зробив... А в не робочий час він не викладає. медичної практики не має. наукових робіт тим паче.... <br/>Конкретно за що???????????????????????????????????????????
09 Грудня 2016, 18:45
Жаба давить.
09 Грудня 2016, 18:51
Це всі заслуги???? Чи можливо щось забули??? Що й потрібно було довести .....
09 Грудня 2016, 19:29
Ти є заангажоване тупориле бидло. Бандерлоги ніколи до влади не прийдуть. не рви серце. А спаклюжити БЮТ не вдасться. і виконати завдання своїх дебільних хазяїв по дискредитації БЮТ не вийде.
09 Грудня 2016, 23:05
хотілося б вірити
09 Грудня 2016, 23:11
За які заслуги? За заслужений дерибан ковельських земель, за те, що не може зрозуміло висловити свою думку (лише бе-ме), з брехню в очі ковельчанам і взагалі нагородили &quot;заслуженого пі....ра червоносерй..того&quot;
10 Грудня 2016, 08:54
вам баранам ніколине вгодиш. Комусь даси ділянку, другого жаба дунить. ви всі казлм
10 Грудня 2016, 10:19
а мені федосючка подобається. аж млію. Хто познайомить?
10 Грудня 2016, 12:15
Стаття аж лопає від цинізму, шкода людей з таким керівництвом.
10 Грудня 2016, 19:32
їдь у свою чехію і ще можеш з собою пару дебілів прихопити. без сопливиз обійдемось і без їх дебільних коментарів
11 Грудня 2016, 02:08
Я бачив дивний сон.що Кіндер вже в наступному році з величезною ганьбою полетить із займаної посади.
11 Грудня 2016, 10:48
а я бачив дивний сон що все бидло виїхало з України на американські плантації і там дядьку Сему дупу лиже.