У Ковелі розшукують 38-річну жінку

04 Жовтня 2019, 16:02
Надія Левчук 9820
Надія Левчук

Рідні розшукують Надію Левчук.

Про це пише сестра жінки Наталія Богданюк на сторінці спільноти «Ковель Life» у Facebook.

«Прошу всіх не байдужих, пропала моя сестра, вік 38 років. Була одягнена в рожеву куртку, сині штани, Левчук Надія. Востаннє бачили в Ковелі і більше нічого не знаємо. Може хоч хтось має якусь інформацію, відгукніться!», – написала Наталія у дописі.

Надія Левчук
Надія Левчук

Коментарі
04 Жовтня 2019, 19:46
А вона часом не подруга "зниклої" з Турійського району?
04 Жовтня 2019, 23:27
Дуже знакоме лице ?вона ковельчанка Чи з яркого району ?
05 Жовтня 2019, 00:53
Так це ж Надія! Вона у нас в місті з чоловіком в кафешках співала! Дуже гарна людина але життя не задалось. Виходила заміж за хлопця, а виявилось за свекруху. А свекруха відома повія на 3 села, свекор пиячит, а чоловік мамку-повію слухає яка керує в його хаті. Кажуть нарешті від них втекла. Не пропаде! За те, що вона вистрадала від свекрухи Бог її збереже!
05 Жовтня 2019, 02:34
Що ти мелеш??? Свекруха порядна жінка і до її життя з сином ніколи не мала діла. Як ти кажеш життя не задалось, так тільки через те, що Надька полюбила оковиту більше сім'ї
05 Жовтня 2019, 02:56
А Надюша ,напевно, десь пиячить з собутильниками. А з свекрухою вона вже давно не живе.
05 Жовтня 2019, 03:19
По руках піде - швидко пропаде!
05 Жовтня 2019, 14:30
Ха-ха-ха! Коли це рижа Надька стала порядною жінкою? Чоловіка собі відбила з чужої сім,ї, вся Вербка, Дубова та Бахів знають якою шлюхою вона була. В селах перевірила всі сім,ї де чоловік погано зберігається. Донька по її стопам йде!) Може тому чоловік спився, а невістка виявилась зайвою в цій хаті!
05 Жовтня 2019, 23:53
Свекруха порядна жінка , і ніхто поганного слова про неї не скаже !А якщо та шлюха Надька,пішла по рукам ,в Лісовій Пісні компанія мужиків совала її по черзі,вона гола лазила по коридору п'яна ...Якщо така хороша , то чого рідна донечка не хоче з нею не то, що жити , а і бачити її не хоче ,ту шлюху готельну ...
06 Жовтня 2019, 00:30
Ця жіночка перед моїм чоловіком крутила дупою. Але помилиась, він до дому бруд ніколи не приносив . Вона на Вербці випадкова людина! Втікла зі свого села, бо там стидно було жити. А тут заявляють, що вона порядна! Смішно! Але скрізь себе показала як злодій та шлюха. Надія порядочна людина і в цю сім"ю не вписалась.
07 Жовтня 2019, 14:54
Я хочу заступитися за моє рідне село яке мелькає тут в негативі. Корінні жителі села порядні люди! А приїзжі жіночки як та Надя рижа, Саковська, Галя та ще декілька дійсно кінчені шлюхи які прибилися до нашого села і позорять всіх нас. І в мене виникло питання якщо Юра Левчук одружився на дівчині алкоголічки то де його очі були? Всі знають, що вона талановита. А може в його веселій сімейці довели Надю, що вона почала пити? Краще дружин як корінні вербські не знайти!
07 Жовтня 2019, 17:33
В минулему році я невзначай підслухала розмову Обедкова з його племінницей Танею. Йшла з города і стала чоботи трясти. Таня щось сказала, щоб він повернувся до Саковської і тут таке почула, що аж дивно стало. Обедков сказав, що після Саковської він 3 мсяці піську лікував а зараз з стафілококом воює. Оці дикі з болоття не знають жіночу гігієну. А далі було саме цікаве! Він сказав, що у нього було понад 100 жінок і ніхто з них нічим його не нагородив! А в 60 щось підцепив на своїй дружині»!)