«Хто не прислухався до нас, то це на їхній совісті», – чиновниця мерії про ярмарок у Ковелі

07 Жовтня 2019, 11:45
Картопля / Фото ілюстративне 5107
Картопля / Фото ілюстративне

На осінньому ярмарку в Ковелі представники міської влади просили торговельників скинути ціну на картоплю.

Про сільськогосподарський ярмарок, який відбувся на центральній площі Ковеля у суботу, 5 жовтня, доповіла на понеділковій апаратній нараді у виконкомі заступниця начальниці відділу економічного розвитку та торгівлі Лілія Барна. За її словами, торгівля була досить така непогана, за участю до півсотні сільгоспвиробників та переробних підприємств.

Міський голова Олег Кіндер спитався, по чому продавалася картопля. Лілія Андріївна відповіла, що по 13 гривень за кілограм, тобто так само, як на ринку. Вона просила знизити ціну до 12 гривень, мовляв для багатьох людей і одна гривня є великі гроші. Чиновниця твердить, що торговельники, які не перший рік на ярмарку, кажуть, коли «бабулі приходять і торгуються», то вони, начебто, скидають ціну.

Лілія Барна говорить, що на ярмарку однозначно можна було продавати картоплю по 12 гривень, але продавці у відповідь нарікають: «Ви нас теж зрозумійте. Все дорожчає. Бензин дорожчає».

«А що дорожчає? Що дорожчає? Долар? Картопля дорожчає. Цибуля по 7, а картопля – по 13», – обурився на апаратній нараді Олег Кіндер.

«Впливати на цей процес, ви знаєте… але я просила. Хто прислухався, а хто ні, то вже на їхній совісті, скажемо так», – пояснила Лілія Барна.

Коментарі
07 Жовтня 2019, 16:50
Гай йде і посадить торба трохи погане і тоді продає по 12. Гроші за дозвіл на торгівлю взяв навіть туалетів не поставив. міг небрати
07 Жовтня 2019, 17:09
Хто така Барна? Яке її собаче діло до ціни, яку продавець має право встановлювати на свій розсуд. Хай постоїть раком на полі, виростить оту картоплину, а потім продає її за півціни.
07 Жовтня 2019, 19:08
Всі ми знаємо, яку націнку роблять торгаші, мінімум 100 , а то й 200 відсотків. <br/>Праця важка, але не продають на ярмарках ті , хто садить вручну.
07 Жовтня 2019, 19:24
У Барни подружка торгує олією на базарі по завищеній ціні
07 Жовтня 2019, 22:24
У тебе що, хронічний комунізм в стадії сезонного осіннього загострення? Товар коштує стільки, скільки за нього дають, запам'ятай це назавжди. І мова в статті йде якраз за картоплю, яку продавці-селяни &amp;quot;садять вручну&amp;quot; і націнюють за свій труд... Видно Барна має щось від тих, хто націнює по 100-200 відсотків. А з селянина отримає загорнутий в газету. От її і чорти беруть, а Кіндер підтакує, видно теж має свій інтерес.
08 Жовтня 2019, 00:23
Ціна картоплі ринкова. А чому ціна проїзду в маршрутуці виросла з доларом а сьогодні не міняється ? Мовчите відкатчики?
08 Жовтня 2019, 11:35
Скажу вам таке :дійсно дуже дорога картопля в цьому році. <br/>Може так вплинув долар ,який порівняно з минулим роком подешевшав, <br/>Чи теж саме пальне ,яке в ціні дешевше ніж минулого року. <br/>Як не є але хоть так (цінами)ближче до Європи . <br/>Аграрника найприбутковіший бізнес, говорю це з практики.<br/>Хто купує нові трактори,комбайни ,техніку ??!! <br/>Ось вам і прибутковий бізнес. <br/>Я ціну дійсно кожен робить яку СОБІ вважає за потрібну. <br/>Тільки не потрібно «плакати» нам аграрникам.
08 Жовтня 2019, 12:21
Втручання в комерційну діяльність чиновником, це кримінал
08 Жовтня 2019, 13:40
У нас це не кримінал. За втручання в комерційну діяльність чиновник отримає відкат, а не строк!
09 Жовтня 2019, 11:20
Не тими справами та Барна займається, все начальству потакає..<br/>Скільки по місту є справ, де порушуються права споживачів?! Хай би там працювала!!<br/><br/>То вона до картоплі пхає свого &amp;quot;ДОВГОГО&amp;quot; носа?!
09 Жовтня 2019, 15:36
базар у центрі міста .