Поворськ: сільським головою залишився Сергій Семенюк

12 Грудня 2016, 09:35
2814

Поворську сільську об’єднану громаду очолить діючий голова, позапартійний самовисуванець Сергій Семенюк. За попередніми підрахунками, під час виборів у неділю за нього проголосували 50,9 відсотків виборців.

Другу «сходинку» виборчих перегонів має член політичної партії «Українське об’єднання  патріотів – УКРОП» Аркадій Пахольчук – 37,5 відсотків. «Замикає» трійку кандидатів – колишній головний лікар Поворської туберкульозної лікарні, а нині юрист-консультант, висуванець від Ковельської районної організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Іван Нискогуз – 10,71%.

Коментарі
12 Грудня 2016, 11:45
а що ж то так Нискогуз із "Батьківщиною" "пролетів"? його представляли мало не сільського голову...
12 Грудня 2016, 13:03
І що ти будеш робити? Шкода громади і людей. Ну хіба що івахів допоможе. До смерті з ним не розрахуєшся. В поті чола мусиш працювати а не горілку жрати і по б..... ходити
12 Грудня 2016, 13:12
Вітаю!!!
12 Грудня 2016, 14:27
шкода усіх мешканцыв,що знову обрали нездалого голову.Що,купив?Івахів допоміг? Вартість -200 грн.Так і живемо.
12 Грудня 2016, 16:56
Ті що одержали по 200 грн,-це остання гілочка Івахівськоі "системи".Люди,які іх "блатували" отримали більше...і.т.д.
12 Грудня 2016, 17:31
Поворск, я х..єю
12 Грудня 2016, 17:35
Ти правду кажеш снігурочка, х.єють всі адекватні поворщани.
12 Грудня 2016, 17:48
А людям було з кого вибирати?
12 Грудня 2016, 17:53
Через тиждень ох..єють мешканці дубівськоі отг після обрання за 200 грн фізика-паморока
12 Грудня 2016, 18:27
Хай вже так ніж має бути т.н. Й...та на всю голову
12 Грудня 2016, 18:42
Повурськ за його не голосував , а голосувало бидло з Козлинич Пісочна і т.д і т.п. ,а чого голосували того шо довірені особи по цих селах під патронатом Козака і йому подібних купили все це бидло за 200гривень під розпис в відомості.
12 Грудня 2016, 23:53
А хто цього самовисуванця знову висунув?
13 Грудня 2016, 00:25
БИДЛО ЗА 200ГР ,ВАШІ ДІТИ ЗАХИЩАЮТЬ УКРАЇНУ А вИ ЗАПРОДАНЦІ БЕЗ МІЗГІВ,КОЗАК ЦЕ ЗЛО КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ І ВОЛИНІ ,РОЗПЛІДНИК КОРУПЦІЇ .
13 Грудня 2016, 15:10
На жаль якщо пройде Тхоржевська то буде біда, дубівчани її добре знають, А фізик нормальна порядна людина, зародбяє все життя своїми руками а не краде.
13 Грудня 2016, 19:22
Це влада прикривається "самовисуванцями",бо за їх дибілів ніхто голосувати не буде!Вони спеціально доводять людей до зубожіння щоб легко їх перед виборами підкупити.Якщо їм це уЛюбленці не вдалося то у Поворську це вийшло.А Семенюк зараз свою "перемогу"буде відробляти,а для людей як нічого не зробив так і робити не буде.
13 Грудня 2016, 19:25
Укроп за Тхоржевську точно платить,бо і мені пропонували,але я за таку "мєлочь" не купляюся.