Головному лікарю Ковельського МТМО за бюджетні кошти купляють нову іномарку

08 Жовтня 2019, 11:33
Skoda Oktavia А7 Ambition / Фото ілюстративне 7810
Skoda Oktavia А7 Ambition / Фото ілюстративне

Новий автомобіль очільника комунального медичного об’єднання вартує для міського бюджету 700 тисяч гривень.

Нагадаємо, 11 вересня цього року на перехресті вулиць Чубинського та Вербицького у Ковелі автомобіль «Chevrolet Epica» головного лікаря Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання Олега Самчука потрапив у ДТП з білим мікроавтобусом.

Читайте також: Розбився автомобіль головного лікаря Ковельського МТМО

Через кілька днів після аварії Ковельське МТМО оголошує на сайті публічних закупівель про початок відкритих торгів на придбання легкового автомобіля. У технічних вимогах вказується, що це має бути іномарка «Skoda Oktavia А7 Ambition» (або еквівалент), 2019 року випуску, нова, яка не була у використанні, з двигуном 2,0 TDI/110kW 7DSG, білого або металік (крім червоного) кольору.

Переможцем тендеру стало ТОВ «Промтехсервіс» із села Липини Луцького району, яке продасть іномарку комунальному підприємству «Ковельське МТМО» за 695 тисяч 853 гривень.

Читайте також:

Коментарі
08 Жовтня 2019, 15:21
А у нас хтось питав? Ми не хочемо купувати
08 Жовтня 2019, 17:57
краще купіть нового сміттєвоза. А то їздять лахи по місту. А машину нехай купляє той, хто побив. Опухли вже геть. І велоссипедом головний лікар поїздить. Ковель не Київ і не Москва
08 Жовтня 2019, 18:06
хворі своїми благодійними внесками скинуться на машину.
08 Жовтня 2019, 18:23
Я, як платник податків задаю питання-навіщо купувати нову, коли можна відремонтувати ту, після ДТП?, нагадую-Скромність прикрашає Людину
08 Жовтня 2019, 19:08
А що у нас нині не іномарка?
08 Жовтня 2019, 19:12
Соняшника між ноги
08 Жовтня 2019, 20:27
Ти що, хочеш, щоб головний лікар їздив до пацієнтів на покоцаній і відремонтованій машині? А якщо заглохне посеред ночі посеред дороги? Хто хворого вилікує?<br/>А купувати її повинні не за бюджетні кошти, а за рахунок водія буса, який її почовп.
08 Жовтня 2019, 20:51
А я сьогодні рахунки проплатила на здачу аналізів ще й пробірки на сечу додатково бачиш-но купила. Мабуть ще мало податків вираховують з зарплати моєї і чоловіка. ця медицина вже в печінках сидить!
08 Жовтня 2019, 21:17
І гроші в міському бюджеті є. То ж не по 5000 грн для мам загиблих атошників виділяти. А на машину, без проблем
09 Жовтня 2019, 00:10
Шо ти там проплатила, не сміши. Тебе всю на аналіз здати і то не хватить навіть на шкіряний салон машини головного лікаря...
09 Жовтня 2019, 01:07
Хай їздить. Аби Таньку не возив
09 Жовтня 2019, 01:44
С каких это пор главврачи к пациентам ездят? Да еще и среди ночи? Его днем с огнем на работе не сыщешь. Пешочком надо ходить - для здоровья полезно...<br/>А ремонт должна оплатить страховая. Или у &amp;quot;глава&amp;quot; страховки не было?
09 Жовтня 2019, 04:02
Да если помоч инвалиду то это выделяют 300 гривен а если Савчуку то ето огоооооооооооооо. Что посеете то и будете пожелать. Мы все ходим под Богом.
09 Жовтня 2019, 12:29
Шановна громада! Дуже приємно, що серед Вас багато небайдужих людей до ''дерибану'' бюджетних коштів. Але, судячи з усього, там і страхова виплати зробить, і другий учасник аварії гроші заплатить, але нове авто все-одно придбають, раз уже є переможець тендеру. Єдине, що не зможуть купити наші ''місцеві царькі'', то це можливість жити вічно, бо перед Всевишнім всі рівні, хоч ти їздиш на дорогому авто або ходиш пішки
09 Жовтня 2019, 22:20
Жити вічно ніхто не буде. Але головний лікар увесь відміряний Богом строк буде їздити на крутій новій іномарці. А ти - на задрипаному велосипедику, якого в будь-який момент може викрасти наркоман і здати на металобрухт. І поліцейські шукати його не будуть...
09 Жовтня 2019, 23:08
Да,не справедливо .Но были бы вы на месте главрача ,так же поступили . И не верите ,что нет .А на работе он есть почти всегда днём. И не мало он сделал для больницы. Если не было б кассы ,ничего бы не сделал.
10 Жовтня 2019, 13:30
Повідомляємо, що ЖОДНОЇ ГРИВНІ з місцевого бюджету та благодійних внесків пацієнтів НЕ БУЛО ВИТРАЧЕНО на нову машину !!!, про яку написали в ЗМІ. Даний автомобіль закупляється для ПМСД за КОШТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЗДОРОВ’Я!!!
10 Жовтня 2019, 18:30
Повідомляємо, що ЖОДНОЇ ГРИВНІ з місцевого бюджету та благодійних внесків пацієнтів НЕ БУЛО ВИТРАЧЕНО на нову машину !!!, про яку написали в ЗМІ. Даний автомобіль закупляється для ПМСД за КОШТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЗДОРОВ’Я!!!
09 Березня 2020, 23:54
Так гроші все одно державні. ланоса йому б вистачило, а для решти коштів я думаю знайшлося би краще призначення ніж комфорт однієї людини