Пожежа в маршрутці на ковельській трасі: подробиці

13 Грудня 2016, 15:11
2943

13 грудня о 11:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу рейсового маршрутного авто на трасі Луцьк – Ковель поблизу села Свидники Ковельського району.

За вказаною адресою оперативно направлено чергове відділення Державного пожежно-рятувального посту №21 селища Голоби, – повідомляють у прес-службі рятувальників.

Вже за сім хвилин ДСНС-ники взялися до гасіння пожежі маршрутки, а об 11:50 ліквідували її повністю.

Пасажири не постраждали і продовжили поїздку,  пересівши в іншу маршрутку.

Причина пожежі наразі встановлюється.

Коментарі
13 Грудня 2016, 17:18
Причина пожежі і так ясна.... Ті корита які пускають в рейс вже років з десять мають на металоломі бути.... Вони навіть наближено не відповідають нормам... Причому усім...
13 Грудня 2016, 18:44
Нехрен в солярку лити БАГАТО бензину щоби не замерзала.
13 Грудня 2016, 19:00
бензин в солярку люють тільки дебіли. Зимове дизпаливо готується в суміші з гасом. Даю рекомендацію-----Керосин представляет собой горючую жидкость, полученную из нефти путем ее ректификации. Благодаря высокому содержанию маслянистых веществ его часто используют для разбавления топлива, чтобы улучшить антигелиевые свойства последнего и предохранить его от загустения в сильные морозы.<br/>2<br/>На рынке керосин можно обнаружить двух видов – авиационный и технический (осветительный). Для разбавления солярки воспользуйтесь техническим керосином, так как авиационный, более чистый, обладает очень большой степенью воспламеняемости и может привести к взрыву даже от статического напряжения.<br/><br/>3<br/>Добавьте его в солярку согласно следующему расчету: 10 процентов керосина от общего объема разбавляемого топлива на каждые 10 градусов мороза. Естественно, увлекаться и доводить до соотношения 50 на 50 не стоит.
13 Грудня 2016, 20:30
ПЕРЕПЛУТАЛИ БЕНЗИН З КЕРОСИНОМ
13 Грудня 2016, 20:41
А наші трактори і на керосинІ МОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ
13 Грудня 2016, 21:22
можуть. тільки не наші. МТЗ, Т-40, Т-25, не наші. Це вже іномарки. Наш тільки задрипаний ХТЗ 25 який і літом їхати не може.
13 Грудня 2016, 22:21
Як бачите мерседес на керосині не їздить