Ковель: асфальт кладуть у замерзлі баюри

14 Грудня 2016, 11:12
3959

Ударними темпами проводиться асфальтування вулиці Грушевського. До нового року дорожня організація має освоїти бюджетні кошти, а тому на заваді не стоїть навіть мороз зі снігом.

Місяць тому наші журналісти повідомляли, як на цій ділянці дороги асфальт «стелили» відразу після дощу і голова громадської ради при Ковельській міськраді Микола Печенюк дуже гостро критикував за таку «роботу» керівника місцевого шляхово-будівельного управління № 63 Ігоря Пеця.






Коментарі
14 Грудня 2016, 13:16
голова громадської ради при Ковельській міськраді Микола Печенюк- дибіл!!!!
14 Грудня 2016, 13:28
балак підготував собі достойну заміну. Товстига виявився слухняним учнем і хорошим спадкоємцем. Одла різниця в тому що тепер роботи виконують Луцькі фірми. Мабуть так легше бабло відмивати. Балак хоч ковельським заробити давав.
14 Грудня 2016, 16:22
шановний МЕР міста!!!! Припиніть негайно корупційну діяльність свого заступника Товстиги. В Іншому випадку вимушені будемо ініціювати проведення акція по збору підписів за вашу відставку. Подумайте про мвій авторитет. Не прикривайте корупціонерів і не робіть вигляд, що нічого не відбувається. Товстига вас не пошкодує і сухарики на зону носити не буде.
14 Грудня 2016, 16:49
Ганебно так витрачати кошти <br/>у важкий для країни час.Злочин проти громади.Допоки так буде? У себе у дворі робіть що хочете за власний рахунок,а громада де?
14 Грудня 2016, 18:54
Товстигу на мило!!!
14 Грудня 2016, 19:13
Все нормально, асфальт гарячий...лід відразу тане!
14 Грудня 2016, 19:56
толку з того що пишемо а де результат? просто набридло про таке чиьаьи і тільки осирати еогось. а що самі зробили такі як ветлікар дорожник ачфальтний каток і решта
14 Грудня 2016, 20:25
писати навчись грамотно - убогий
14 Грудня 2016, 21:51
При совєтах так само клали
14 Грудня 2016, 22:11
ті дороги що були закладені при совєтах до сих пір тримаються як і будинки. А побудовані при дятлах сипляться на другий день
14 Грудня 2016, 23:22
Я теж на всіх клав
15 Грудня 2016, 00:24
щож ти такий розумний та й зза угла іди на місце печенюка тебе б сука на передову хай би там погавкав
15 Грудня 2016, 01:11
та то технологія розігрій землю яка замерзла :))))
15 Грудня 2016, 09:29
Чому Ковельським виробникам не дають роботи? Хай податки сплачують працівники перевіряють щоб були оформлені а зі сторони беруть робочих! Де справедливість? Скьладаеться враження що про Украіну, тим паче про Ковельщину, а головне про людей ніхто не дбае.
15 Грудня 2016, 10:01
Жаль, подмога не пришла, подкрепленье не прислали... Чтож, обычные дела - нас с тобою нае-бали (с)
15 Грудня 2016, 21:19
Блін,а я думав що це весна?Таке сонце чи це фотомонтаж?
17 Грудня 2016, 01:38
Вам рєбята не вгодиш, ями по коліна хреново, асфальт зимою кладуть теж хреново.
07 Листопада 2017, 01:19
Я знаю йіх