Дубове: об’єднану громаду очолив протеже колишнього сільського голови

19 Грудня 2016, 10:16
3163

Впевнену перемогу на виборах голови Дубівської об’єднаної територіальної громади, які відбулися у неділю, здобув самовисуванець Роман Троцюк. За попередніми підрахунками, за нього проголосували 1735 виборців (66,78%).

Його головний конкурент – Наталія Тхоржевська, котра балотувалася від «УКРОПу», має 752 «голоси» (28,95%).

Третій претендент на посаду керманича об’єднаної громади – Олена Калінчик може похвалитися всього 72 «голосами», що становить 2,77%.

Недійсними визнано 39 бюлетенів (1,5 %).

Як відомо, багаторічний дубівський сільський голова Павло Безека знявся з виборчих перегонів через однофамільця, звинувативши «УКРОП» у застосуванні заради перемоги найбрудніші технології. Останньою краплею для нього стала реєстрація ще одного кандидата на посаду голови Дубівської об’єднаної громади з прізвищем Безека, про що повідомляло наше видання.

Після своєї сенсаційної заяви Павло Безека закликав жителів трьох сільських рад, які його підтримували, проголосувати за Романа Троцюка, мовляв, він – молода, працьовита, а головне – чесна та достойна людина.

До складу Дубівської територіальної об’єднаної громади входять села: Дубове, Бахів, Вербка, Городище, Гредьки, Красноволя, Облапи та Мислина.

Коментарі
19 Грудня 2016, 14:13
Мало грошей укропівка роздала. Видно приховала.
19 Грудня 2016, 14:38
УКРОП пролетів як фанера над Парижом.
19 Грудня 2016, 14:45
Одразу видно манеру написання пані Наталі. Пора вже змиритися з тим, що не всі люди ходять в рожевих окулярах і вірять у ту брудну гидоту яку ви говорите на владу. Так всі не досконалі але ви як вчитель (в першу чергу) поводитесь ну зовсім не коректно пишучи стільки бруду. Замість того щоб щось підказати чи допомогти нашій владі у розвитку села, &quot;заради людей&quot; так як ви говорили в передвиборчій компанії, ви шукаєте нагоду якби Безека спіткнувся. <br/>Як прикро коли бачеш, що кожен шукає для себе вигоду і ви не є виключенням! Я знаю про вас дуже багато того чого не знають інші але я не буду опускатися до вашого рівня...
19 Грудня 2016, 16:35
Так і неї нада,народ за справедливість а не за ці афери які вона влаштовувала. Пані Наталія,закликаю вибачитись перед людьми,за ваші &quot;чвери&quot;.
19 Грудня 2016, 16:41
Хахаха хотіла за 200грн,дискотеку в облапах,концерти ,підставою однофамільця Безеки,зняття афіши на льонзаводі (а ту афішу робила дуже хороша людина власноруч) з фото Троцюка купити народ. От ваша підлість і повертаеться вам боком.
19 Грудня 2016, 16:56
Так це стиль УКРОПА всіх обісрати а ми білі і пушисті.
19 Грудня 2016, 21:08
Народ, хватить вже, їй і так плохо, гроші ж десь треба шукати, щоб віддати Укропу, такі суми не дарують...
19 Грудня 2016, 21:54
Як укроп міг знайти таких не прохідних кандидатів? Штаби очолювали люди, які зеленого поняття не мають про результативну агітацію. Гроші грішми, беруть від бідності, але голосують по своєму. Тхоржевська хоч директоркою була, трохи керувала у Дубовій, а Пахольчук у Повурську... Комбінація - я перемагаю, а керуватиме дядько з Пісочного. Не прокотило.
20 Грудня 2016, 00:42
УКРОП ДУПУ ВАМ ПОПИЧЕ БАЧ СКІЛЬКИ У НИХ ДЕПУТАТІВ
20 Грудня 2016, 20:23
Особливо попече той депутат від укропу що казав як башляє прокурором і суддям))) Стидоба!!!
23 Грудня 2016, 00:06
Кілька днів тому Петрушка відтисла в Укропа чорний банк, позбавила Укроп усіх поживних речовин в один момент. Схоже, що Ігор Колукропський зіллє свій прожект або віддасть Петрушці.
26 Січня 2017, 22:52
Та чому стільки бруду всюди? Замість конструктивних рішень на коритсть громади то верзуть бозна-що . Працюйте коли виявили бажання очолити громаду! Тому що Бог бачитькожного з нас і бачить ваші вчинки і ваші діі нічого від нього не скрити! І шановні депутати повинні служити громаді яка іх обрала , а не куплятись за клаптик земельки! Совість повинна бути найкращим контролером! І за кожним депутатом громада яка Вас обрала спостерігае!