Ковель приймав обласний чемпіонат із шахів

19 Грудня 2016, 18:00
2423

Нещодавно в спортивній школі КЗ «КДЮСШ» ім. Є.Кондратовича відбувся чемпіонат Волинської області з класичних шахів серед юнаків та дівчат у трьох вікових категоріях.

У змаганнях взяли участь 36 спортсменів з Луцька, Володимира-Волинського та Ковеля, – повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Отож, чемпіоном серед юніорів до 20 років став Олександр Закордонець (м. Луцьк), друге місце посів Артем Манжос (НВК №13, м. Ковель) і третє - у Олександра Каштеляна (ЗОШ №1, м. Ковель). Серед дівчат у цій віковій категорії чемпіонкою стала Вікторія Омельчук (ЗОШ № 8, м. Ковель), друге місце завоювала Анастасія Наріжна (Ковельська міська гімназія), третє – у Катерини Кравченко (СШ № 3, м. Ковель).

Чемпіоном серед юнаків віком до 18 років став Станіслав Бондаренко (СШ № 3, м. Ковель), друге місце виборов Богдан Грицюк (Ковельський професійний ліцей № 7) і третє місце посів Іван Хільчук (Ковельська міська гімназія).

Серед дівчат чемпіонкою стала Вікторія Браташ (Ковельська міська гімназія), друге місце посіла Мирослава Мацелко (ЗОШ №10, м. Ковель), а третє – Ангеліна Кашинська (ЗОШ№ 1, м. Ковель).

Чемпіоном у віковій категорії до 16 років серед юнаків став Олександр Кухарук (ЗОШ № 12, м. Ковель), друге місце посів Максим Капітула (НВК № 13, м. Ковель) і третє виборов Вадим Мороз (НВК № 13, м. Ковель).

Перше місце серед дівчат зайняла Олександра Позур (СШ № 3, м. Ковель), друге завоювала Ярослава Терещук (СШ № 3, м. Ковель) і третє – Валерія Кравченко (СШ № 3, м. Ковель). Всі переможці та призери – вихованці тренерів Олени Черняк та Тетяни Портянко спортивної школи КЗ «КДЮСШ» ім. Є.Кондратовича.