Ковельчани хочуть маршрутку, яка б «об’єднувала» всі поліклініки та лікарню

20 Грудня 2016, 11:36
3873

У Ковелі просять створити новий маршрут, який би «об’єднував» всі частини поліклініки та районну лікарню.

Таку петицію зареєструвала Свілана Лавренчук.

«На вулиці Грушевського розміщено ПАТ «Волиньобленерго» (вул. Грушевського, 56), поліклініка та денний стаціонар на 60 місць (Вул. Грушевського, 52) та інші об'єкти, до яких досить складно дістатися пенсіонерам, тому що немає жодного маршрутного таксі, яке б курсувало цією вулицею», – пише автор.

«Крім того, створення нового ринку на вулиці Ярослава Мудрого теж вимагає зручного з ним сполучення. Пропоную створити новий маршрут Вокзал – Верес через вулиці Вокзал – Ярослава Мудрого – Брестська – Незалежності – Шевченка – Грушевського – Мечникова – Незалежності – Івасюка – Чубинського – Олени Пчілки – Незалежності – Театральна – Вокзал», – пропонує ковельчанка.

«Цей маршрут з'єднав би всі частини поліклініки (Вул.Театральна,16, Вул. Незалежності,122, Вул. Грушевського, 52), що полегшило б людям проходити медогляди. Крім того, значна частина відвідувачів поліклініки – пенсіонери та інваліди. Тому прошу підтримати ідею створення нового маршруту», – йдеться в документі.

Проголосувати за петицію можна за посиланням http://e-dem.in.ua/kovel/Petition/View/22 протягом 89 днів.

Коментарі
20 Грудня 2016, 15:35
Це фізично неможливо xD <br/>У старій частині міста дуже вузькі дороги, що навіть нормальний автобус ледве розминається із зустрічкою. Простіше заново збудувати нову велику лікарню.
20 Грудня 2016, 15:38
кінцевазупинка Машзавод -3
20 Грудня 2016, 16:26
Даси взятку - зроблю маршрут
20 Грудня 2016, 16:32
Отже, з згідно з цієї теми, в місті треба створити маршрут, який за протяжністю буде досить таки не маденький і з однієї сторони, мав би бути прибутковим... АЛЕ... тут пільговиків буде найбільше, пасажиропотік теж не маленький... через 2 місяці після запуску постане питання про зміну маршруту, і це ще за умови, що знайдеться такий перевізник, який схоче возити людей собі в збиток. <br/>Тому, потрібно відразу прорахувати нюанси, оптимізувати маршрут і запустити туди транспорт більшої пасажиромісткості, а не LT i Sprinter, і навіть не те &quot;чудо техніки&quot; що їздить по маршруту №7 (якщо їздить, це доречне слово)
20 Грудня 2016, 20:11
Те чудо техніки ,як називають якраз такі їздить ознайомтеся з графіком ,а тоді пишіть ......
20 Грудня 2016, 21:53
Найщиріші слова вдячності владі за маршрут №7.Дуже зручно і комфортно.Кому не подрбажться наш маршрут не їздіть.На сьогодні є вибір.
21 Грудня 2016, 01:10
Товстига реальні говорить речі!!!! С Хаха)))) навіть не приховує)))))
21 Грудня 2016, 03:38
Це якась дічь !!!
21 Грудня 2016, 16:39
Ніхто ніякого маршруту не зробить,люди які прживають по вул.Левицького кілька років просять зробити рейс останньоі маршрутки в 21.30,так як зараз остання в 20.25,але марно люди з роботи мають ходити пішки діти також
21 Грудня 2016, 17:56
якій перевізник купить еталона чи Богдана ???<br/>Немає в них тих доходів<br/>Якщо буде мінімальна 3200<br/>То податки на водія підніметься до 1000-2000 грн кожний місяць<br/>Це 2000-3000 Грн на податок<br/>Ще плюс кожний місяць якісь росходи(масло,фільтра, колодки )<br/>І на цьому маршруті будуть 80% пільговики <br/>На мою думку ніхто не погодиться<br/>Дивіться люди щоб інші маршрути не пропали<br/><br/>А якщо вже так хочете маршрут то просіть щоб той Бусік &quot;верес&quot; якось пустити з я.мудрого вокзал театральна Шевченка міцкевича( тріпдачи) потім до магазину вечірній і на Грушевського
23 Грудня 2016, 18:26
Я довго чекати буду? Хрєн вам а не маршрут, поки не дасте скільки скажу!