Володимирська єпархія УПЦ (МП) влаштовує паломницькі поїздки до Росії

28 Жовтня 2019, 16:10
3524 Джерело: Фотоілюстрація

Володимир-Волинська єпархія московського патріархату влаштовує паломницькі поїздки до Росії.

Про це у своєму допису у Facebook пише волинський священик Віктор Мартиненко.

«Уявіть, – 1943 рік. Москва. Оголошення на храмі: «По благословению Святейшего Патриарха Московского и всея Руси Сергия организовуется паломническая поездка по святыням Германии». Уявили? Ось і я не можу!» – йдеться у дописі до якого прикріплений анонс паломницьких поїздок, які плануються на початок листопада.

На оголошенні вказані контакти священика Богдана Гнатюка, настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у селі Сусваль, Володимир-Волинського району. Це той самий храм довкола якого не вщухає церковний конфлікт, який виник між прихожанами московського патріархату та ПЦУ. 

Читайте також: На Володимирщині триває «війна» за церкву, прихильники УПЦ та ПЦУ не можуть поділити храм

 На Володимирщині релігійна парафія юридично перейшла до ПЦУ

Коментарі
28 Жовтня 2019, 18:19
У Ковелі також висить таке оголошення в червоній московській церкві
28 Жовтня 2019, 18:29
там є на що подивитись. Один Загорськ чого вартий. А бидло, яке пише всякі нісенітніці нехай йде в бандерівську чортівню і відмолює гріхи своїх які вилах вкидали дітей у вогонь. Таким вбивцям не буде прощення ніколи
28 Жовтня 2019, 18:56
Для когось війна така далека і нереальна... Так куди ми йдемо і чим живемо? Чи забулись вже голодомори, ГУЛААГи, репресії?
28 Жовтня 2019, 18:58
Ваша думка правильна, але чому ж на заробітки їдуть в Росію
28 Жовтня 2019, 19:00
уявіть у ваших КП і ПЦУ також є храми в честь святих російських і згадують їх у їхні памятні дати, то що по вашому тепер робити автору шановний, пишите хто зна що.
28 Жовтня 2019, 21:02
Скоро наш Філарет скасує в суді створення ПЦУ і визнає нечинним Томос. Майбутнє - за РПЦ, це 73% так сказали!
28 Жовтня 2019, 22:01
Ніхто не забороняв туди їздити. І не потрібно робити *дуту* сенсацію. Маєте гроші - гайда на Фанар. Ніхто ж не забороняє.
29 Жовтня 2019, 00:41
У Фанарі на вулиці не можна ходити в церковному одязі! Бо турки таке обрізання зроблять... Константинопольські попи одні понти, бо навіть такого міста немає .
29 Жовтня 2019, 11:25
Ми з Вишнею теж їздили в поломницьку поїздку
29 Жовтня 2019, 14:31
Але ти козломордий і придурок! Кірілу не вистачає бабла яке він із таких придурів як ти збирає. Везіть в расєю ще і за паломницькі поїздки мзду яка піде на кулі якими будуть вбивати наших хлопців.що охороняють таких диванних вилупків як ти. А їздити в паломницькі поїздки вилупкам із РПЦ дійсно крім расєї нікуди - розірвали всі відносини як з Константинопольською церквою. так і з Еладською.
30 Жовтня 2019, 09:39
Та хай піздують в свій кацапстан. Чим більше тим краще. Бажано щоб там і залишились. Це не Українці а потомки енкеведистів і переселенців з расєї. Їх тягне до рідного мокшанського болота.
30 Жовтня 2019, 10:52
Живуть , жруть, розмножуються в Україні але ж тягне їх до мокшанського болота. Це діагноз.
30 Жовтня 2019, 11:27
Не в червоній, а рожевій "церкві". Туди ходять всі лесбіянки, прикриті хустками та пасивні, в який у паспортах помилково вказано чоловічий рід. Люди туди не ходять.
30 Жовтня 2019, 12:19
хто в світі з вами схоче мати справу? Ви ж самі в храми не ходите, бо, хто ходить в храм, ближньому зла не бажає. А весь ваш патріотизм - це бризкання слиною, як в павуків. А батьки і діди ваші в яку церкву ходили, поки пцу пітер патрашенко не зліпив? Теж лесбіянками були? То звідки ж ви, безголові пентюхи, на світ з'явилися?
30 Жовтня 2019, 13:48
Оце ваша вся і любов до ближнього.
30 Жовтня 2019, 14:34
З так званою рпц - філією фсб кацапської перерації точно ніхто з людей не хоче мати справи, в тому числі й греки
30 Жовтня 2019, 16:59
Поки 3Е вкурить тему ми ще бабла накосимо!
30 Жовтня 2019, 19:39
ЗЕ курить путінське ЗІлля. Пора б його викурити, доки до кінця не обкурився...
02 Листопада 2019, 10:03
В кожної людини свій вибір. Але козломордих неодмінно тягне в рашку , зиркнути на залате кальцо. Але їх основна мета відвідати мавзолєй ,вклонитися картавій мумії (тому хто давав вказівки розстрілювати священників). А там і сталін недалеко прикопаний(випускник духовної семінарії)який мільйонами нищив православних.Козломордим пропоную відвідати ГУЛАГ і Колиму щоб була повна уява про моральність і духовність руського міра .