Ковельська прихильниця Зеленського вважає РФ братською країною, а Крим російським

28 Жовтня 2019, 17:37
Ковельська прихильниця Зеленського вважає РФ братською країною, а Крим російським 17942
Ковельська прихильниця Зеленського вважає РФ братською країною, а Крим російським

Ковельчанка у Києві сказала, що «Росія це наш брат».

Про це дівчина сказала під час стріму Марії Мадзігон на Майдані Незалежності у Києві.

«По-перше, Росія це наш брат... Я вважаю, що наші країни мають дружити», – сказала у відео ковельчанка.

Дівчина зазначила, що її цілком влаштовують дії Президента України Володимира Зеленського.  

У кінці вона зізналася, що втомилася від війни і погодилася, що Крим – російський, оскільки так хочуть тамтешні жителі. 

 

Коментарі
28 Жовтня 2019, 20:30
Землячка, ти просто сука ватна.
28 Жовтня 2019, 20:58
А щоб твій ватний "брат" твого брата застрелив чи краще замучив і тебе разом з ним, скотино ти рогата!..
28 Жовтня 2019, 21:14
Сепарка
28 Жовтня 2019, 21:54
Має право на свою думку. І не потрібно всіх гребти однією мітлою, а хто не *мететься*, відразу оголошувати відьмою.
28 Жовтня 2019, 21:57
Марія Мадзігон, провокаторка і порохоботка
28 Жовтня 2019, 22:05
Для таких гидот вже є окремий котел у пеклі!
28 Жовтня 2019, 22:26
Нехай їде до своїх братів с.ка!
29 Жовтня 2019, 00:35
Стаття 73. Виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України.
29 Жовтня 2019, 10:08
Оце ж ковельська сука. Оце ж блядіна. Ну хай насувається. Буде в неї веселе життя
29 Жовтня 2019, 11:03
А чий привокзальний базар-наш з Шмуліним
29 Жовтня 2019, 18:34
Газетка явно топить за Пороха, думаю, що це Кошарук-соратничок старається вицарапати таку гидоту на ковельчан. Шановні, не голосуйте на наступних виборах мера за цього Порохобота,
29 Жовтня 2019, 21:37
Придурки , хай хоч Россия хоч Китай .Аби здоров'я було у людей .
30 Жовтня 2019, 00:49
Ага, після тебе з-під кацапа буде здоров'я, цілим букетом нагородиш...
30 Жовтня 2019, 02:15
Сука, да простят меня самки собак за сравнение с этим зеленым дерьмом.
30 Жовтня 2019, 12:19
Ну, озвалися *патріоти*. Аж слинка летить. А що ви, гівнярі, зробили для України, крім того, що цмулите пиво, жерете, як свині, і катаєтеся до Польщі? Цвіркаєте крізь зуби, які всі тупі, і які ви розумні? То валіть, воюйте, а не сидите за клавами і бризкаєте * благородним* гнівом.. Шакали.
30 Жовтня 2019, 12:43
Думаю дівчина, просто не змогла правельно сформулювати свою думку...<br/>А на рахунок війни, то мабудь від неї втомились уже всі, не залежно від міста у якому живеш!!
30 Жовтня 2019, 14:56
Твоя &amp;quot;дівчина&amp;quot; змогла правЕльно сформувати протилежну думку...<br/>А ти, &amp;quot;Іро&amp;quot;, якщо втомилася від війни, лежачи в ліжку, то по-твоєму, треба зрадити державу, пустити кацапа, який залізе і до тебе в ліжко і навіть тобі це може не сподобатись...
30 Жовтня 2019, 17:05
Задиміли дивани в порохососів! А журнашлюха доробляє останні дні - не встигне перевзутись. Після свят шукати неї на московскій окружній?
30 Жовтня 2019, 17:22
Йобнута!!!
30 Жовтня 2019, 21:36
Якщо кацап для неї брат , то вона для мене ворог . А на ворога , за 2.5 роки перебування на передовій , я звик дивитись лише через оптичний приціл . Жаль дівчино , що для тебе брат чужинець-мокша , який прийшов тебе вбити , а не я , котрий тебе від нього захищав .
30 Жовтня 2019, 22:01
Дебіли ,причому тут порохоботи? в ваших зелебобіцьких мізках вже казна що твориться!!! Страшно жити в такій країні . Захищають ковельську шлюшкосепаршу, аби проти пороха , аби проти всіх!!! Кінчені бляді, горіти вам всім в пеклі!!!!
30 Жовтня 2019, 22:31
Ой как много &amp;quot;патриотов&amp;quot; ,аж противно .умные в инете слишком. А Россия ,как и все страны на Земле ,и все мы родные .
31 Жовтня 2019, 13:57
Горів у танку, розплавлена броня на голову капала, але кастрюля з майдану врятувала мозок - тепер можу не працювати - на спор в пацанів выиграю і пиво і 100 грам, бо легко головою розбиваю цеглини, пляшки з шампанським і вітрини магазинів!
31 Жовтня 2019, 18:45
Не кляни і не обзивай дівчину ,а спитай у пастора Турчинова &amp;quot; чий Крим&amp;quot; і навіщо він його здав? Не забувай, що все повертається, рано чи пізно, бумерангом.
31 Жовтня 2019, 19:23
Те, що дебіли, то точно. Голосували проти Порошенка, а отримали торчка - тінь путіна...
02 Листопада 2019, 10:32
Про втому від війни чомусь волають ті хто на війні не був. Мабуть втомились ховатись від воєнкомата. І ось ця самка з ковельською пропискою також втомилась?????
03 Листопада 2019, 11:53
Таких як ця хвойда в Ковелі багато. РПЦ штампує сєпарів пачками.
04 Листопада 2019, 20:38
В Ковелі та області переважна кількість церков належить Московській Православній Церкві, і в них значні громади. Коли в 2014 почалась війна багато ковельчан на заклик московської церкви виїхали жити в Росію. Частина мешканців підтримують ряжених націоналістів типу Свободи або НацКорпусу Білецького. А ще євробляхери та заробітчани з совковою філософією. Остаточне розбещення провела партія Зеленського, коли популістичні лозунги та антинаціональні жарти КВН знищили і без того слабкі мозги. Ця дівчина типовий представник сьогоднішньої Волині.
22 Січня 2020, 01:48
Молодец, у девочки есть мозг, в отличии от этих журналистошлюх и порохососов.
22 Січня 2020, 01:49
Че, порохососы, перевозбудились?