У Ковелі жінки крали землю, яку залишили для благоустрою зелених зон

31 Жовтня 2019, 15:26
У Ковелі жінки крали землю, яку залишили для благоустрою зелених зон 4069
У Ковелі жінки крали землю, яку залишили для благоустрою зелених зон

У Ковелі на вулиці Володимирській жінки крали землю для зелених насаджень.

Фото цього опублікував Jonny Sanches на сторінці «Я люблю Ковель» у Facebook.

Нагадаємо, у цій частині вулиці ремонтують дорогу, яка веде до школи №13. Після ремонту комунальники залишили землю для благоустрою зелених зон.

«По вулиці Володимирська привезена земля для покращення зовнішнього вигляду дороги та зелених насаджень, проте місцеві жительки вирішили використати землю для власних потреб і завантажували в червоний автомобіль! Як місцевій владі налагоджувати благоустрій, коли самі жителі міста цього не бажають!?», – написав чоловік у дописі.

 



Коментарі
31 Жовтня 2019, 18:52
а все тому що потрібно було її зразу розрівняти по травниках і ніхто тоді її не брав би. А як пісок радуть вагонами то це нормально? І крадуть не собі, а для продажу. не бумаю що ті бабки той чернозем повезуть продавати.
31 Жовтня 2019, 19:00
Земля належить народу, тобто кожному з нас. Як її можна вкрасти?
31 Жовтня 2019, 21:23
запитай у тх, хто пісок продає. вони розкажуть як можна вкрасти
31 Жовтня 2019, 21:51
Так, так вкрали 3 відра землі і засипали клумбу під під'їздом державного будинку, де щойно закінчили ремонт двору. Ще б так публікувати громадяни справжні крадіжки.
31 Жовтня 2019, 23:10
Не думаю, що ті жінки цю землю повезуть на садівничий масив чи на садибну забудову. Якщо вони взяли землю для облаштування клумби біля свого будинку чи навіть для горщика під вазон, то це є проблема????????????????????? Це є крадіжка???????????Протріть очі та подивіться куди поділись вали землі біля залізниці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31 Жовтня 2019, 23:16
Так це ж гінеколог КУШНІРУЧКА ГАЛЬКА З ВЄРКОЮ-СУЧКОЮ КОЗАЧУЧКОЮ з другого підїзду 85дома на Володимирській і тачка ГАЛЬКИ
31 Жовтня 2019, 23:18
Тьотки і не думали і не гадали що на старість літ попадуть в інтернет
01 Листопада 2019, 00:27
Який ремонт. Почали, а закінчити забули. Зі сторони будинку 91а тротуар зірвали, а новий навіщо класти.
01 Листопада 2019, 01:52
Що ти куме, вчора напився без мене? В кого красти землю? В рідної матінки землі?
01 Листопада 2019, 12:42
Якщо цих нечистих на руку жінок не зупинити стогодні, то завтра вони вкрадуть відро води з річки...