У Ковелі – турнір із міні-футболу серед дітей

21 Грудня 2016, 18:00
1846

Днями з нагоди новорічних свят в спортивних залах комплексної ДЮСШ ім. Є. Кондратовича та НВК №13 відбувся турнір з міні-футболу серед дітей 2009 року народження і молодших.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Турійська, Люблинця, Любомля та Ковеля, – повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Переможцями стала команда з Турійська (тренер Юрій Глущенко), друге – у ДЮСШ Ковель №1 (Анатолій Малиш), а третє посіли маленькі футболісти з селища Люблинець (Олександр Климовець). Усі матчі відбувалися за коловою системою.

Призери були нагороджені грамотами, а переможці ще й кубком. Окрім цього, за результатами турніру було визначено кращих гравців в кожній з команд. Отож, за рішенням головної суддівської колегії ними стали: Олександр Чорнозуб (ДЮСШ Ковель № 1), Роман Вишневський (ДЮСШ Ковель № 2), Арсен Батоговський (Турійськ), Кирило Сечук (Любомль) і Денис Буряк (Люблинець).