Головного «укропівця» Ковеля спитали за підкуп виборців у Дубівській громаді

22 Грудня 2016, 10:04
3948

Це відбулося під час засідання громадської ради при Ковельській міськраді.

Коли депутат міської ради Ігор Пініс звітував про діяльність очолюваної ним фракції «УКРОП», представник громадської організації «Майдан Гідності» Людмила Строкова звернулася до нього із запитанням. Мовляв, є інформація, що партія «УКРОП» проплачувала вибори, платила гроші виборцям.

«Хочу від вас це почути. Правда це? Не кривіть душею. Якщо це правда, то це дуже велика ганьба. Але як є, так є. Якщо ми на сьогоднішній день це робимо, і це партія «УКРОП», ну не знаю… Стала свідком такого, що одна людина сказала, що в день виборів пані Б…цька, як було сказано, із Дубової, платила гроші. Я не хочу в це вірити. Але кажуть, що гроші платили», – мовила Людмила Строкова.

«Пані Людмила, я не є членом виборчого штабу району. Я є голова міської партійної організації. Участь у Дубовій я приймав у якому вигляді? Коли мене запросили виступити перед громадою. Безпосередньо якісь відношення до коштів однозначно ні я, ні мої депутати, не мали», – відповів Ігор Пініс.

«Чесно отак скажіть. Платили!» – настоювала Людмила Строкова.

«Я платив? Мої депутати платили? Ви зрозумійте правильну річ. Може, десь хтось може… Я можу відповідати за те, що знаю. Я там був і мої депутати там були виключно… нас запросили як спікерів, як представників громади. Можливо, десь якісь порушення були. Не спорю», – казав Ігор Пініс.

На думку Людмили Строкової, через це програються вибори, бо народ від партії та активістів чекає чесності та порядності. У відповідь, Ігор Пініс повідав про причетність до підкупу виборців політичних конкурентів.

«Маю інформацію, що Івахів платив гроші. Вони виграли. То вони праві, получається? Не розумію», – дивувався Ігор Пініс.

«Про Івахіва для нас не є новина. Але якщо нові структури, які прийшли…», – обурювалася Людмила Строкова.

«Пані Людмила, я вам сказав чітко: ні я, ні мої депутати ні в яких фінансових ділах не приймали участь. Наша партійна організація навіть відношення не має до тих виборів, хіба у плані участі в штабі чи ще чомусь. Тобто були запрошені виключно, як суміжна партійна організація. Ми допомагали, можливо, своїм авторитетом, якимось ресурсом людським. Але фінансово, якісь гроші платити – ми не платимо гроші. Ми можемо… Можливо десь платилось за агітаторів за роботу, це не виключено», – переконував пан Пініс.

«Я не бачу змін, скажу чесно. Я рік не була в Україні. Моя мрія була приїхати в ту країну, і щоб хоч маленький крочок був отих перемін. Але я їх не бачу. Хабарі як брали, так і беруть. Я не є популіст. Чому сьогодні ми не робимо висновків? Щось ми знову робимо не так…», – не кривила душею пан Строкова.

Коментарі
22 Грудня 2016, 12:19
Купіть Івахіву КОНИКА,або електричну вудку
22 Грудня 2016, 13:25
Пініс брихун, платили гроші і він про це добре знає, Друге питання що люди взяли гроші а проголосували за Троцюка.
22 Грудня 2016, 13:49
Зівяв Укроп і не лише через Косцьовята. Петрушка відтисла в Укропа чорний банк...
22 Грудня 2016, 14:06
З поверненням пані Людмило! Спитайте також з усією строгістю ще і своїх колишніх міських побратимів за те як вони за рік зреклися ідеалів Майдану та перетворилися на примітивних імітаторів продовження Революції Гідності.
22 Грудня 2016, 15:00
ото приїде якась шмондя з за границі і учит як жити
22 Грудня 2016, 16:15
от і здали пані Б....цьку з патрохами, бо якщо вона платила за укроп, ще й у день виборів- то точно <br/>для провокації
22 Грудня 2016, 16:46
Ви Пінісу віріте?Він не був в курсі?Та засівали вони там по повній.
22 Грудня 2016, 16:49
Можливо десь платилось за агітаторів за роботу, це не виключено», – переконував пан Пініс.О! А грошики з відки? чорний нал як завжди
22 Грудня 2016, 18:56
Тоді ще Приватбанк був не в Порошенка
22 Грудня 2016, 21:42
Чіткої відповіді &quot;ні&quot;- не пролунало, а, напевне, таки &quot;ДА&quot;.
22 Грудня 2016, 21:43
А що у Пеніса не тільки карманні гроші,а уже і його карманні депутати?І Вам пані Людмило раджу невірити цим &quot;закордонним&quot; укропівцям.Подивіться яку пику наїли на людських тущонках та грошах.Їм цього мало.Тепер рішили прийти до влади купивши всіх.Ганьба тобі укропівцю за те що граєте на бідності українського народу.Хочете себе показати &quot;білими&quot; і &quot;пухнастими&quot;.Хватить.Ми ще самі можемо думати.Така ситуація і по Городищенській та Облапській сільських радах.Г а н ь б а !!!!!!!!
23 Грудня 2016, 00:14
Після того, як Петрушка відтис в Укропа чорний банк, Укроп позбувся усіх поживних речовин в один момент. Схоже, що Ігор Колоукропський згамняє свій прожект або ж віддасть його Петрушці.
23 Грудня 2016, 00:26
Не переживайте за Ігора Колоукропського. У нього є досвід падати перед громадою на коліна ,тож і цей раз він,як клоун так поступить.Але ніхто йому уже сьогодні не повірить.Тому що він людина-редиска,а це дуже небезпечно ,коли слово не підтверджується ділом і поступком.Зупинись!Перестань зі &quot; своїми депутатими &quot; брехати і людей мати за дурнів.Укроп засох.
23 Грудня 2016, 00:49
Добре знає Пініс, що платили. Івахів не дивно - давно звик голоси купляти. Нові партії ще більш грішми все міряють. Де ж вони патріоти їх набрали? І чому тільки в Дубовому? В Повурській громаді аркашка по барах за укроповські гроші рікою горілочку лив.
23 Грудня 2016, 00:53
Що???,гроші не платили??? Та в Пініса в власному магазині,нього ж продавці платили по 200грн за голос для Тхоржевської. Позор Укропу!!!!!!
23 Грудня 2016, 01:01
Так і хочеться брихунові плюнути в очі
23 Грудня 2016, 01:40
Як низько, заради захоплення влади, опускаються так звані &quot;патріоти&quot;.Як фатає у вас совісті ганьбити сьогоднішню владу?Адже ви самі прогнивші до кісток,від вас тхне падаллю.Але для вас всеодно як згуся вода,адже ви немаєте ні честі,ніповаги як до себе так і до народу.Ви усіх нас рахуєте за &quot;бидло&quot;.Знайте-ми непродажні,нам ваших закордонних грошей не шкода.Просто огидно і боляче що думаете лише про себе.Ганьба Укропу !
23 Грудня 2016, 17:06
А чому мова йде тільки за Укроп.Наскільки я знаю,за прийдешнього голову ходили хата в хату в кожному селі ще й допомогу в бізнесі пропонували.Чи гроші Івахова не пахнуть?Чи може Рома сам і за народного артиста заплатив...
23 Грудня 2016, 23:42
Вибори показали що люди-виборці заблукали в цих лабіринтах, трудно зрозуміти де прада а де брехня. А саме видно який процент людей задіяний у корупційних схемах і дуже бояться новоі сили щоб п Наталя не викрила іхні грішки . Тому що Укроп в місті Ковелі найбільш прогресивний, порядний справедливи
24 Грудня 2016, 01:08
Найбільш брехливий ,склочний а не прогресивний.Виж самі його таким покапзали народу.Ганьба!
25 Грудня 2016, 00:15
Пініс почав висловлюватись як Кіндер, - реченя уривчасті, не закінчені, з припущенням, однозначеної відповіді від свого імені, тобто так чи ні, не надав. Мабуть навчився біля Кіндера &quot;петляти&quot;.
25 Грудня 2016, 00:15
Пініс почав висловлюватись як Кіндер, - реченя уривчасті, не закінчені, з припущенням, однозначеної відповіді від свого імені, тобто так чи ні, не надав. Мабуть навчився біля Кіндера &quot;петляти&quot;.
25 Грудня 2016, 00:48
Пініс ніколи невмів робити,відповідати за свої вчинки.А ось збирати бруд,в оці у неугідних для нього людей бачити скалку, а в своєму велику колоду непомічати на це він мастак.Він здатний лише на &quot;купі- продай&quot;.&quot;А засукати рукави і працювати фізично для людей у нього це не получається.Він як той &quot;вампір&quot; вкине якусь тему і дивиться збоку як його колеги гризуть один одного.Це видно на усіх заходах де він присутній.
25 Грудня 2016, 00:58
Де з такою мордою працювати фізично.Така вгодованість на валюті з забугра дозволяє йому лише бла-бла-бла.А де конкретні справи зроблені його партією?Івахів хоч нам у підїзди повставляв вікна,двері.Зробитв дитячі майданчики та інше.Нас не цікавлять звідки гроші,нас цікавить виконана для людей робота.А ви?
25 Грудня 2016, 09:52
Звіт укропістів вийшов д-д- у-у-ж-е гарний. Думали, що на Волині все буде УКРОП, а їм кинули відро дьогтю у їхню бочку солодкої брудної патоки.
25 Грудня 2016, 23:55
Ігор Пініс один з депутатів не злякався прозвітувати. Дуже змістовно все розповів зразу видно далекоглядний розумний політик. Дякуемо.
26 Грудня 2016, 01:56
Тхоржевська на передвиборчу компанію витратила стільки грошей, що й сама не знає. На дебатах на запитання ведучої відповіла, що у неї є ГОЛОВНИЙ бухгалтер ,який керує коштами.А де ж вони взялися?????
26 Грудня 2016, 21:48
Як це Пініс незлакався?Це його прямий обовязок.Як&quot; торгаш&quot; він обманув уже стільки людей,що пустити пил в очі невеликій групі людей всеоно як&quot; попісяти з висоти&quot;
26 Січня 2017, 22:37
Люди добрі якщо Ви пишете, то пишіть правду, бо за кожну брехню Ви будете відповідати перед Богом!