Провів «тест-драйв» і не повернувся: у ковельчанина вкрали авто

23 Грудня 2016, 13:57
4259

Учора працівники Ковельського відділу поліції під час проведення санкціонованих обшуків вилучили кузов автомобіля та запчастини до нього, який був викрадений у Ковелі 16 листопада цього року.

Про це повідомляють волинські правоохоронці.

Так, до Ковельського відділу поліції звернувся місцевий житель із заявою про викрадення автомобіля. Як повідомив 35-річний постраждалий, зловмисник під приводом купівлі автомобіля AUDI А6 попросив провести «тест-драйв» та зник на автомобілі у невідомому напрямку.

Під час проведення оперативних заходів працівники кримінальної поліції встановили особу зловмисника. Ним виявився 22-річний ковельчанин.

Під час проведення обшуків кузов викраденого автомобіля було вилучено в одному із сіл Любомльського району, а запчастини та деталі – в орендованому зловмисником гаражі в Ковелі. Частину деталей автомобіля зловмисник продав.

Відомості поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Слідчі оголосили чоловіку про підозру у скоєному злочині. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років. Триває досудове розслідування.


Коментарі
24 Грудня 2016, 12:31
Власник авто так просто взяв і дав авто незнайомій особі?
24 Грудня 2016, 22:38
Він попросив власника подивитись чи горять взаді стопи а поки власник вийшов грабіжник залетів у машину і дав по газам. І це вже не перший випадок у Ковелі тай по Волинській області тільки якщо власник приходить із підтримкою то викрадачі можуть покалічити. наприклад у Луцьку власника задушили при спробі купити авто.
24 Грудня 2016, 22:48
Кому потрібний тест-драйв,дзвоніть на мій номер!
25 Грудня 2016, 02:59
Так цих багатюків і треба дурити, а хлопця треба відпуститибо він кмітливий...сидіти мають дураки.
25 Грудня 2016, 15:59
Взагалі то в того що вкрав цей тормозок машину, не багатій а у самого пятеро дітей і нема на що жити а цей кмітливий хлопчина зі своїми дружками вже не одну машину вкрали а як взяли за сраку то відразу плакати...краще б вибачення попросив а то ще огризається. І ще ... кмітливий хлопчина недурив би свою дружину що він варюга...
25 Грудня 2016, 16:01
то іди за нього і сядь чого трандиш тут
25 Грудня 2016, 16:04
хахаха кмітливий????? нормальні хлопці крадуть машини???? знаю його і його дружків Луцьк Львів Ковель їх точки де вони крадуть машини<br/>Сажати всю їх банду треба пока малі і ше дурниць ненаробили
25 Грудня 2016, 16:25
це часом не та машина, що в попа сперли? І звідки в попа машина на польських бляхах.
03 Січня 2017, 14:06
Звідти звідки і в тебе житло і свої статки. Священик теж людина і може мати свій будинок і автомобіль. Непотрібно заздрити. Думаєте священики живуть за тую гривню яку принесла бабуся? Чи у храм ходять мільйони бабусь щоб можна було у них взяти гроші? А ходять до церкви біля 200 людей. А ви вже повідкривали свої роти на &quot;попа&quot; тай взагалі зараз закордонна машина коштує 2000$ то по вашому священик неможе собі її позволити? А все тільки вам віддавати ...