Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
ЦНАП
ЦНАП

Ковель: міський ЦНАП об’єднають з районним

11:17 05.11.2019
1703

Відбудеться таке об’єднання протягом наступного року.

На підставі розпорядження Кабміну в ОДА 30 жовтня видали розпорядження №640, яким затвердили план заходів із забезпечення реформування системи надання адміністративних послуг у Волинській області, пише Про Ковель.

У цьому документі також прописаний й кадровий момент даного питання. Зокрема, йдеться, що необхідно «вжити заходів щодо збереження кадрового складу працівників – досвідчених та підготовлених адміністраторів ЦНАП райдержадміністрацій шляхом залучення таких працівників до роботи в ЦНАП органів місцевого самоврядування».

Про це на щотижневій апаратній нараді у міськраді згадала начальниця ЦНАПу в Ковелі Ольга Чайка.

Міський голова Олег Кіндер доручив начальниці відділу по управлінню майном комунальної власності міськвиконкому Вікторії Васінович вивчити питання щодо передачі приміщення, де нині розташований ЦНАП району (вулиця Драгоманова). На думку Кіндера, там можна буде розмістити частину об’єднаного Центру.

До слова, у ковельській мерії ще донедавна говорили про те, що приміщення колишнього сесійного залу, що в будинку Рад на першому поверсі, готують під міський ЦНАП. Буцімто, вже замовили проектно-кошторисну документацію. Проте, наразі там займається танцями дитячий хореографічний колектив.

Читайте також: Ковельський ЦНАП надаватиме нову послугу

Загрузка...
Коментарі

Совок живе і процвітає

19:20 05.11.2019

Якщо немає черги, її вкоай необхідно штучно створити. Обєднанням ЦНАПів кілометрова черга - буде створена! Ура?

Загрузка...
25 листопада
Сьогодні
Вчора
23.11.2020
22.11.2020
21.11.2020
20.11.2020