Кіндер прозвітує за рік роботи

23 Грудня 2016, 15:07
1472

Ковельський міський голова Олег Кіндер прозвітує перед громадо про свою роботу.

Про це повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Захід відбудеться 27 грудня о 17:00 в Палаці учнівської молоді.

«Міський голова Олег Кіндер звітуватиме перед громадою Ковеля про роботу за 2016 рік», – йдеться в повідомленні.

Коментарі
23 Грудня 2016, 18:40
Хай но прийде, мусорнік вже готовий!
23 Грудня 2016, 18:45
Шановний колего,а давайте Кіндера відправимо в АТО,прийдемо на сесію,подамо від громади міста таке прохання.
23 Грудня 2016, 19:29
точно,давайте збираймо громаду,і того шнобеля дійсно відправимо в АТО,а то земелькою торгує з братом,а ми воюємо,щоб він падло спав спокійно,то він скотиняка така ще нас до суду кличе шоб забрати участкі
24 Грудня 2016, 20:08
Скільки вже можна язиком плескати про сміттєві баки для Кіндера? Прийдіть хоч раз на сесію і скажіть йому в очі те, що пишете тут. Чи слабо?!
24 Грудня 2016, 21:41
то ж прийшла цей раз громадська рада майже в повному складі і питали але що він плів
25 Грудня 2016, 03:11
Мені вобще насрати на вас Ковельчани, мені поцимбалах шо ви там про мене пишете, Я крав, краду і буду красти і нічого ви мені не зробите, можете тільки на сесії поцілувати мене у дупу.А на рахунок атошників то Я вам скажу: що без лоха і жизнь плоха, хай там собі воюють, а як їм повідриває ноги то Я ще і на ваших колясках і протезах собі хату построю.
25 Грудня 2016, 10:50
а мені здається, що краще б прозвітував Товстига і пікінес. Пропонуємо Товстизі розповісти дорожникам про нові методи укладання асфальту в зимовий період
25 Грудня 2016, 17:11
Хай оприлюднить декларацію і якщо вона путня, то ніхто й діла до нього не матиме, на те вони журналісти й є щоб оприлюднювати те, що не хоче, Кіндер, або йому потібні. Обовязково піду на його звіт і також ВИМАГАТИМУ надати мені декларацію про доходи і то моє діло що я з нею робитиму, може в рамочку вставлю і дивитимусь, як люди вміють заробляти. Так що Олежику на свій звіт не забудь взяти декларацію, бо інакшше - до мусорного баку!
25 Грудня 2016, 20:23
Най розкаже де його електронна декларація народу