Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Психіатрична лікарня смт Олика у Волинській області
Психіатрична лікарня смт Олика у Волинській області

Убивцю ковельчанина відправлять на примусове лікування до психіатричної лікарні

14:01 06.11.2019
4764

Ковельський суд постановив госпіталізувати обвинуваченого у вбивстві мешканця міста до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Нагадаємо, 27 квітня 2019 року близько 22 години неподалік магазину «Козацькі забави», що у Ковелі на вулиці Незалежності, під час раптового конфлікту чоловік вдарив кулаком в обличчя незнайомця. Незважаючи на те, що останній впав на землю та знепритомнів, агресивний нападник продовжував його гамселити руками і ногами.

Внаслідок злочинних дій потерпілому заподіяли тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, перелому основи черепа, забою головного мозку, мозкової коми другого ступеню. Чоловік помер у реанімаційному відділенні Ковельського МТМО в ніч на 3 травня.

У вбивстві обвинуватили уродженця села Битень Ковельського району. Чоловік неодружений, не працює та без постійного місця проживання. У 2014 році у Луцькому міському суді обвинувачуваного уже судили за грабіж, поєднаний з насильством. Він отримав чотири роки шість місяців позбавлення волі з іспитовим строком три роки.

Згідно з висновком стаціонарної судово-психіатричної експертизи, яку провели лікарі Львівської обласної державної клінічної психіатричної лікарні, під час злочину та на сьогодні обвинувачений страждає хронічним психічним захворюванням у формі параноїчної шизофренії, не може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними. За своїм психічним станом він потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

За умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (цей злочин карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років), уродженця села Битень відправлять на примусове лікування до психіатричної лікарні із суворим наглядом.

Процесуальні витрати в кримінальному провадженні за проведення судової імунологічної експертизи в сумі близкько семи тисяч гривень. Суд постановив віднести на рахунок держави.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Хто дасть хабаря, той сидіти не буде!

17:34 06.11.2019

Корупція при нинішній владі б'є рекорди, які нам при Порошенку і не снились. Відмазали подонка, посидить 2 роки в психушці та й випишуть на волю.

псих

20:07 06.11.2019

фігня, рік віддуркує і вийде на волю. У нас багато злочинців втілки від покарання через психушку

Ковельчанка

11:38 07.11.2019

На мою думку, таким людям немає місця в суспільстві. Їх треба примусово відокремлювати і то назавджи. Чи довічно в тюрмі, чи в психлікарні, але він ні в якому випадку не повинен більше вийти на волю. Перспективи, що таку хворобу вилікують, немає. Тому він повинен бути ізольований довічно !!!

Ковельчанці

19:04 07.11.2019

Звідки такі як ти, наївні, беруться?

23 жовтня
Сьогодні
Вчора
21.10.2020
20.10.2020
19.10.2020