Поліція завела кримінал через «благодійні» побори у Ковельському МТМО

20 Листопада 2019, 13:48
Ковельське МТМО 10407
Ковельське МТМО

Мешканка Ковельщини звернулася із заявами до поліції у зв’язку з тим, що працівники Ковельського МТМО вимагали в неї благодійні внески та плату за надання медичної допомоги.

На судовому засіданні під головуванням слідчої судді Ковельського міськрайонного суду Ірини Логвинюк розглядалася скарга жительки району на бездіяльність слідчого відділення Ковельського ВП ГУНП у Волинській області.

28 жовтня 2019 року заявниця звернулась до поліції через те, що працівниця Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання вимагала у неї плати за надання медичної допомоги. На підставі заяви було внесено відомості у Єдиний реєстр досудових розслідувань № 12019030110001994 за ч. 1 ст. 184 КК України (Порушення права на безоплатну медичну допомогу).

Незаконна вимога оплати за надання медичної допомоги в державних чи комунальних закладах охорони здоров’я карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

Наступного дня, тобто 29 жовтня, жінка знову подала поліцейським заяву, цього разу вже про те, що працівник Ковельського МТМО вимагає у неї сплати благодійних внесків.

Поліція об’єднала дві заяви в одне кримінальне провадження – на 60-ти аркушах, мовляв звернення є аналогічними. Дізнавшись це, заявниця обурилась і поскаржилася до суду на бездіяльність правоохоронців.

Суд зобов’язав начальника слідчого підрозділу Ковельського відділу поліції внести заяву від 29 жовтня в окреме кримінальне провадження та не порушувати Інструкцію про порядок ведення єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, затвердженої наказом МВС України від 06.11.15 р. № 1377.

Читайте також:

Коментарі
20 Листопада 2019, 16:02
Нарешті знайшлася людина, яка вирішила поборотися з цим беззаконням, яке триває вже не один рік. Побільше б таких громадян. Успіху у цій нелегкій справі!
20 Листопада 2019, 16:30
Може нарешті щось зрушиться, вже всі замучились виявляти "БЛАГОДІЙНОСТЬ"
20 Листопада 2019, 16:50
Дуже добре, що ця жінка така рішуча та справедлива. Я думаю, що всі ковельчани подумки приєднуються до її вимог. Успіхів їй та терпіння ! Свідків побільше, бо не вона одна з таким стикнулась. Кожен хворий на собі це відчув.
20 Листопада 2019, 17:18
Ну то їдьте бля до Луцька на лікування .там "не беруть" ))))) а то чуть що. ви ж самі і біжете в лікарню!
20 Листопада 2019, 17:46
Якщо не буде благодійних внесків, то мені разом з моєю зарплатою жінка з хати вижене.
20 Листопада 2019, 18:17
То значить Ти не Людина якщо тебе жинка Може з Хати вигнати
20 Листопада 2019, 18:39
З тими благодійними внесками добре кармани собі набивають
20 Листопада 2019, 19:01
Звичайно набивають. Он вище в комментарях в цьому зiзнались , та навiть не скривають.
20 Листопада 2019, 19:02
Не влаштовує зарплата то їдь у Польщу на яблука чи трускавки.
20 Листопада 2019, 19:05
не влаштовує зарплата, їдь до Польщі на яблука або трускавки
20 Листопада 2019, 19:22
Нарешті!!!! Знайшлась та людина....!!! Молодець!!!! Куди не піди, всі хочуть гроші!!!<br/>Це нестерпно! І всі мовчать?! І платять!<br/>Досить набивати кармани!<br/><br/>А лікарі і так добре набивають кармани, за кожну дрібничку треба платити!<br/>Вже хоч би з тих нещасних пенсіонерів не брали?! А то ж беруть і не соромляться..!!!<br/>ГАНЬБА ПОБОРАМ!!!
20 Листопада 2019, 19:29
А головне звучить фраза: &amp;quot;ТРЕБА заплатити в касу...&amp;quot;<br/>Забудьте, нічого НЕ ТРЕБА!<br/>НІХТО НІКОМУ НІЧОГО не зобов'язаний!<br/>Запитайте: &amp;quot;чи можете внести в касу благодійну допомогу?&amp;quot; Якщо людина згідна і може, то хай заплатить!<br/>А змушувати не можна! Ставити людину в незручне становище, коли соромно відмовитись?!<br/>В УКРАЇНІ МЕДИЦИНА БЕЗКОШТОВНА!
20 Листопада 2019, 19:41
Поступлення &amp;quot;благодійних внесків&amp;quot; - це офігенні гроші, які НІХТО не може проконтролювати. Якщо я можу перевірити, що вони не осідають в кармани верхівці МТМО і керівникові фонду, то тоді будь-ласка поясніть мені на що підуть мої гроші і спитайте скільки в мене є заплатити. А, ставити розцінки і робити з нашого комунального (від слова &amp;quot;комуна&amp;quot;- наше загальне майно) закладу - приватну лікувальну установу, в якій є надходження окрім внесків і в якій не створено ніякого наглядового органу, де платно все і для всіх - це злочин!
20 Листопада 2019, 19:54
А МЕНЯ СОМ С МОИМ ДРУЖБАНОМ БЕСПЛАТНО ЛЕЧИТ-ТОЛЬКО НА ОБЩАК ПАЦАНАМ КИДАЕТ
20 Листопада 2019, 21:04
НАКИПІЛО
20 Листопада 2019, 21:04
НАКИПІЛО
20 Листопада 2019, 21:06
А може тобі краще виїхати не тільки за межі міста но і області.
20 Листопада 2019, 21:10
Мо тобі краще виїхати не тільки за межі міста но і області.
20 Листопада 2019, 22:12
що ще залишились люди з почуттям власної гідності! Всі були б такими, то може і жили б ми іншим життям.
20 Листопада 2019, 22:57
Медична реформа в дії<br/> Гроші ходять з пацієнтом.
21 Листопада 2019, 14:35
Скринька для благодійних внесків ходить за пацієнтом
21 Листопада 2019, 20:14
Я з колегами можемо поїхати і не на яблука, а тебе, дурня, хто лікувати буде? Дайте лікарям зарплату і не буде потреби у благодійних внесках.
21 Листопада 2019, 21:50
Та шо б вже вам всім заціпило. Станьте до влади і зробіть безплатне лікування. Хочете і в гарних умовах полежати і відношення до себе хочете і безкоштовно шоб ліки були. А стригтися в бар чи навіть до того ж державного суду теж безплатно ходите. Там вам навіть бумажку ніхто не дасть з благодійним чи ще якимось внеском..позорисько
22 Листопада 2019, 11:57
Трохи елементарної арифметики: маємо умовний оклад Х(ікс))) 22% + до окладу умовний роботодавець перераховує ЕСВ, З окладу вираховує 18+1,5% Подохід+військовий збір, В будь якому магазині сплачуємо 20%ПДВ+акцизи+мита+держпослуги для виробників(експертизи-сертифікації-ліцензування). До того всього ше &amp;quot;добровільні внески&amp;quot; в лікарнях та школах. А тепер увага питання (риторичне): скільки залишається з умовного окладу Х(ікс) і в яку саме діру йдуть наші вишчеперераховані податки?))) п.с. здається зрозуміло шо ні про яку &amp;quot;безкоштовність&amp;quot; медицини чи освіти навіть без &amp;quot;благодійних&amp;quot; поборів - мови просто не може бути.
22 Листопада 2019, 14:43
А ви думаєте пенсіонерові з пенсії легко проплатити примусову благодійну допомогу хоча б 100 грн.?<br/>І це якщо тільки 2 рази в місяць?! А якщо проблеми із здоров'ям? То що їстиме та людина?
22 Листопада 2019, 23:38
Кому твої 100 гривень потрібні? Ніхто за них навіть у твій бік не подивиться...
23 Листопада 2019, 09:31
Зато головний лікар купує за зарплату ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ. Така во справедливість
23 Листопада 2019, 09:31
Зато головний лікар купує за зарплату ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ. Така во справедливість
23 Листопада 2019, 09:31
Зато головний лікар купує за зарплату ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ. Така во справедливість
23 Листопада 2019, 10:10
Ці слуги Гіпократа всі як один зроблені через копірку. Не допоможе ні велика зарплата ні благодійні внески, всеодно треба сипнути на білий карман. В переважній більшості це люди без совісті і з сумнівним профнавиками.
23 Листопада 2019, 14:18
Помиляєшся, м'яко кажучи. Навиків у лікарів достатньо. Буде зарплата - не будуть потрібні благодійні внески. Совісті немає в тих, хто захопив владу. Клятви Гіпократа давно вже немає.
23 Листопада 2019, 18:55
Зарплата буде тоді, коли буде страхова медицина. А страхової медицини при цій 73%-й владі 100% не буде, бо путін проти будь-яких покращень в Україні і дав відповідні накази міжнародному злочинцю коломойському, який фактично керує Україною.