Тетяна Коб отримала премію від міської ради

30 Грудня 2016, 12:01
1761

Напередодні Новорічних свят в міській раді відбулася зустріч з титулованою спортсменкою, ковельчанкою Тетяною Коб.

Про це повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Варто нагадати, що вона неодноразова чемпіонка України, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, срібна призерка чемпіонату Європи з боксу. У грудні Тетяна нагороджена міжнародною премією за високі заслуги і досягнення в спорті «Золотий мангуст».

Боксерка подякувала представникам міської влади, комплексної ДЮСШ імені Є.Кондратовича за підтримку та залюбки відповіла на запитання присутніх щодо вражень від участі у змаганнях високого рівня, ділилася планами на майбутнє.

Заступник міського голови Ігор Прокопів подякував Тетяні Коб за досягнення, примноження слави та іміджу рідного міста. Адже, вона – гордість не лише Ковеля, а й усієї України. Він запевнив, що влада й надалі підтримуватиме спортсменів. Ковельчанці вручили грошову винагороду за високі здобутки у сумі 10 000 гривень.



Коментарі
30 Грудня 2016, 14:30
а пікінес що, був її тренером, що так балдеє?
30 Грудня 2016, 15:56
ти не мухамед алі ти махмуд не розумний! тренер її Велика та мудра людина! А Прокопів зам мера і він радіє за землячку! А премі. могли би і в два рази більшу дати! Заслужила!!! І тренера могли би нагородити!!!
30 Грудня 2016, 16:55
Тетяна і тренер МОЛОДЦІ, А пікінесам і кіндерам ганьба і немає чого робити фотосесії , протівно дивитися, якби хоч чимось допомагали, НЕзнаю яка премія, але пропивають більше на гульках.
30 Грудня 2016, 18:05
пікінес заступник тільки на бумазі. Це ЧМО нічого не зробило для виховання молоді в місті, для розвитку спорту, культурного виховання. Ця людина на посаді тимчасова. Все, чого цей "шурік" досягт у житті це вміння перефарбовуватись і втиратись в довіру до влади.
30 Грудня 2016, 22:55
Молодці представники влади!Так і надалі дбайте за талановиту молодь.Допомагайте як можете і чим можете.А писарчуки були є і будуть.Це люди слабкі дужом і розумом.Помагай Вам Боже!
31 Грудня 2016, 02:19
Ше б мені хтось премію дав би? Я спіртсмен.
31 Грудня 2016, 11:07
бридко навыть дивитись на засмальцьовану морду пыкынеса, не те що стояти поруч. Як та быдна дитина ще витримала ты катування.