У Ковелі озброєні пістолетом бандити побили та пограбували жінку

21 Листопада 2019, 18:00
Пограбування / Фото ілюстративне 10658
Пограбування / Фото ілюстративне

Двоє грабіжників завдали ковельчанці кілька ударів дерев’яною битою та, погрожуючи пістолетом, забрали у неї велику суму валюти.

Розбій стався 15 листопада близько 06:25 години у чотирнадцятому під’їзді багатоповерхівки у «спальному» мікрорайоні Ковеля. Двоє невстановлених осіб на східцевому майданчику другого поверху напали на жінку, яка спускалась сходами від власної квартири. Бандити кілька разів ударили її дерев’яною битою та, погрожуючи пістолетом, заволоділи двома пакетами та жіночою шкіряною сумкою, в яких знаходились гроші – долари США, євро, російські та білоруські рублі, гривні.

Почувши крики у під’їзді з однієї із квартир вибіг її власник та намагався перешкодити зловмисникам, але отримав від них кілька ударів битою по голові.

Внаслідок нападу обоє потерпілих отримали забійні рани голови. Жінка відмовилася повідомити поліції, яку суму коштів у неї забрали.

Слідчий підрозділ Ковельського відділу поліції відкрив кримінальне провадження № 12019030110002114 за ч. 2 ст. 187 КК України (Розбій), що карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.

Ковельський міськрайонний суд 18 листопада прийняв дві ухвали, які стосуються арешту речових доказів по цій справі, серед них легковий автомобіль марки «Toyota Avensis», який було виявлено поліцейськими неподалік села Сомин Турійського району.

Читайте також: Підприємця з Ковеля, який битою ледь не забив людину, відпустили під домашній арешт

Коментарі
21 Листопада 2019, 21:07
де бомбанули? Кого...
21 Листопада 2019, 21:54
де? КОЛИ?
21 Листопада 2019, 22:01
Там було всього навсього сто тисяч американських рублів-всі гроші зберігаються вдома
21 Листопада 2019, 22:19
Взяли тільки сто тисяч доларів
21 Листопада 2019, 23:04
ВЗЯЛИ ТІЛЬКИ СТО ТИСЯЧ ДОЛАРІВ
22 Листопада 2019, 00:28
Цю горе валютчицю Альбіну вже який раз грабують ,а вона всеодно не покаялась ...мало того що не так давно через неї на вокзалі загинув молодий чоловік який за неї заступився , то тепер і сусіди бояться в своїх домівках жити ...А вона ходить блатная і кричить &amp;quot;я нікого не просила за мене захищатись &amp;quot;,,.<br/>.
22 Листопада 2019, 00:59
ЦЕ ТА ЩО ПРОДАЄ ФАЛЬШИВІ БАКСИ
22 Листопада 2019, 14:35
Всі ковельчани її знають, а то поліції вона чомусь не цікава....бо платить звісно. А решта валютчиків теж усім відомі, вже морди пороїлись... Чому поліція бездіяльна?
22 Листопада 2019, 23:30
Валютчиків не тронь! У них бакси дешевші, чим в банках і обмінних гадючниках...
22 Листопада 2019, 23:41
Реформована поліція охороняє Альбіну. Їй же потрібно відробляти бабло після чергової піздюліни та ще поліцаям бабла насипати .Шкода лише що біля цієї дурепи вбивають та калічать людей.
23 Листопада 2019, 01:39
Цю вокзальну міняйлу заказали її колєга , мала така чучундра вдягнута як огородне чучело.
23 Листопада 2019, 01:39
Цю вокзальну міняйлу заказали її колєга , мала така чучундра вдягнута як огородне чучело.
25 Листопада 2019, 22:13
Я ЗНАЮ ОДНОГО ВАЛЮТЧИКА ЇЗДИТЬ НА ЗЕЛЕНОМУ ЯПОНЦІ ЗАВЖДИ ПЯНИЙ ТО ВІН ВДОМА ТРИМАЄ ТРИСТА ТИСЯЧ ЗЕЛЕНІ І СТУКАЄ МУСОРАМ
25 Листопада 2019, 22:18
То може це те одоробло що зливало інформацію про своїх клієнтів мусорам і бандоті з Ковель-2
26 Листопада 2019, 01:02
Кажуть що Альбіна має звання лейтинанта старшого
26 Листопада 2019, 09:22
Валютники заробили свої статки на трускавках в Польщі а не стукаючи мусорам
27 Листопада 2019, 00:37
У них у всіх мусора в кумах.
07 Грудня 2019, 10:56
Коли Аліна вийде на роботу...