У Ковелі зі смолоскипами відзначили день народження Бандери

03 Січня 2017, 00:18
2148

У Ковелі відбувся перший в історії смолоскипний марш до дня народження Степана Бандери.

Про це повідомляють у ВО «Свобода».

1 січня 2017 року Волинський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Сокіл»» разом з патріотичними мешканцями Ковеля та учасниками фанатських рухів провів перший в історії міста смолоскипний марш до 108-ї річниці дня народження Степана Бандери, – йдеться в повідомленні.

Марш пройшов від пам'ятника Тарасу Шевченку центральною вулицею Ковеля до монумента «Борцям за волю України».

1


Коментарі
03 Січня 2017, 10:28
Ото молодці.Про таке навіть і мріяли.
03 Січня 2017, 17:11
Добре, що ідіотів в Ковелі так мало.
03 Січня 2017, 17:13
нарешті і до нас дурдом дойшов
03 Січня 2017, 17:44
Порядні поночі не ходять
03 Січня 2017, 18:08
а бандерня тільки й вміє по ночах паскудити. Вдень вони по схронах
03 Січня 2017, 22:24
Бандера Штефан.Ріст 158 см, ніколи в своєму житті влпасними руками нікого не вбив, хіба душив котів. <br/> Опущений в підари в Березі-Картузькій, поганяла &quot;Юаба&quot;, &quot;Сопля&quot;. Агент абверу від поганялом &quot;Сірий&quot;.<br/> Це ваш кумир, недолугі? І ви ще хочете, щоб нормальні українці на цю потвору молились, як на ікону?<br/> Таж навіть ваші нібито &quot;побратими&quot; проти Росії поляки його проклинають.
03 Січня 2017, 22:39
звідки ти взяв цю муть?
03 Січня 2017, 23:14
Надіюсь,інтернетом користуватись вмієш. Порада; на заходь ні на українські, ні на російські сайти. Не знаєш мови - є онлайнперекладач.<br/> Хто сумнівається - перевіряє, перевіряючий- впевнюється. Життя - для розумних людей, це суцільний пошук. Для майданутих - спосіб нахапати і потім сито зригувати, ніц не роблячи.
04 Січня 2017, 00:11
Ти не раеальність, а психопат. В неті писати весь заголовок великими літерами вважається знаком неповаги до інших.<br/> Ну,звичайно, що жиди і цигани вороги, особливо, Вальцмани, Гройсмани та Яйценюхи-Гури.<br/> Але такі, як ти, вороги ще більші,бо ви сієте розкол в нації,стравлюєте одних з іншими,БЮТ з БПП та ін.
04 Січня 2017, 00:20
Нещасна моя країно, країно Шевченка, Франка, Хмельницького та інших, хто вірив у її долі та поклав життя на її вівтар.<br/> Хто б міг уявити, що країна добрих, мирних людей-хліборобів перетвориться в ганчірку жидомасонів, які стравлюють між собою православних, країну, з якої втікають, щоб краще жити, трудяги, а лишаються дерибанити землі та залишки майна олігархи, з яких жоден не має українського коріння...<br/> При тому всьому умудряються все списати на східного сусіда і розказати, що він ворог, а не ті, що розірвали нас на 25 років нібито незалежності.<br/> Як то можна довести людей,ніби-то розумних, до того, щоб прославляли демона- Бандеру,педофіла і садиста, якого прокляли власні родичі...
04 Січня 2017, 00:21
Одинадцять міліардів від продажу вкраденого газу в західних банках у газової принцеси.
04 Січня 2017, 00:30
Та х... на твою принцесу. і передвиборчу кампанію. Ніхто з цих п... рів не повинен прийти до влади, тоді щось, може,поміняється в Україні.
04 Січня 2017, 00:40
А Кошику та іже з ними це не подобається... А чим він і йому подібні під...ри кращі? Та ще гірші, бо не тільки нічого не робили, а порвали країну на лахміття. Прав ти в одному, Юля та Кіндер - це дійсно кончені суки, і їх списувати треба. Агов, де там Азови та інші полумяні патріоти? Чи тільки піз...ти вміють?
04 Січня 2017, 00:54
Якраз усі ці галімі патріоти лижуть Кіндеру
04 Січня 2017, 07:52
Можливо через сто рокІв скажуть що і Кіндер був героєм-сміливо запускав руку у державну кишеню,але наразі отак...
04 Січня 2017, 08:24
Він і зараз херой
04 Січня 2017, 21:46
Сумно, що Україна докотилася до РУЇНИ. В Україні брат пішов на брата, українці почали ділитися на правельних і не правельних, по всій Україні панує ворожнеча. Кому це вигідно? Треба зупинитися і подумати. Щось ми робимо не правельно, не так. Гуртуймося українці, давайте спільно, усі разом будувати процвітаючу, заможну, незалежну Україну, де не буде місця ненависті і розбрату. Слава Україні.
05 Січня 2017, 00:22
А що в мене може бути спільним з вкраденими у нас міліонами Кіндера