Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олег Кіндер
Олег Кіндер

Мер Ковеля назвав нового голову ОДА «абсолютно адекватною людиною»

11:17 29.11.2019
1541

Ковельський міський голова охарактеризував майбутнього очільника облдержадміністрації та «переніс» дату його представлення.

28 листопада на черговій сесії Ковельської міської ради мер Олег Кіндер заявив, що представлення нового керівника Волинської ОДА відбудеться 2 чи 3 грудня, хоча напередодні під час засідання громадської ради при міському голові говорив, що це буде наступного четверга, тобто 5 грудня.

«Наскільки я маю інформацію, 2 чи 3 грудня буде представлення нового губернатора – нового голови обласної державної адміністрації, власне який, на моє переконання, наскільки я маю інформацію, абсолютно адекватна людина в частині… в тому числі і прийнятті рішень», – сказав Олег Кіндер.

Оскільки на сесію міської ради прийшли мешканці військового містечка, яке знаходиться на околиці Ковеля і в народі має назву «купол». Люди обурені, адже кілька років тому їх «переселили» до Дубівської сільської ради внаслідок відчуження міської землі. Олег Кіндер дав доручення своєму першому заступнику Михайлу Гетьману підготувати звернення до Дубівської ОТГ з проханням передати місту її колишню земельну ділянку.

«Я думаю, що він (новий голова ОДА, – ред.) стане на нашу позицію, на нашу сторону відносно того, яким чином переконати Дубівських депутатів і так же саме Троцюка (сільський голова Роман Троцюк)», – мовив Олег Кіндер.

Читайте також: Ковельчанка винить ексзаступника голови ОДА Дениса П’ятигорця в обмані жителів військового містечка

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

а тут на чию сторону

22:00 29.11.2019

У Волинському центрі зайнятості розповіли про працевлаштування людей з інвалідністю Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів про працевлаштування людей з інвалідністю, 7 листопада 2019р. інвалід 2-ї групи Білоус В.Г. був на особистому прийомі в блазня романюка ( на словах і на ділі ) , в присутності *свого заступника * та *свого юриста чито консульта * . Були в усній формі підняті ряд питань : ! 1 ) Про використання коштів Державного ЦЗ за нецільовим призначенням . 2 ) Розкрадання підтверджені актом перевірки КРУ сумісно з СБеЗ , КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ з вказаними ревізорами прізвищами з чиєї вини ... і кому виплачувались заробітні виплати / заробив один - виплатили іншому /...і тд. і таке інше . Вячеславович з його слів , занятий більш важливим каво-чаєпітієм ... Мою просьбу надати обгрунтовану письмову відповідь - ІГНОРУЄ !? За направленням Луцького міського центру зайнятості ,- інв . 2групи Білоус В . Г . 18.03.2019р . НА ВІЛЬНУ ВАКАНСІЮ ! ! ! направлений для працевлаштування в ЛВПУ . ВОДА , управління ОіН , в компетентних і правоохоронних органах ... чудово знають і не хочуть вирішувати , про трудовий спір який вдумайтесь ТРИВАЄ З 2010 РОКУ ! ! ! РУКА РУКУ МИЄ - не в компетенції БАЙКАРЯ - КАЗКАРЯ романюка романчика вжити міри до романюка вовочки ... , а чиє личко вмивають ті ручки шаловлівиє ? Як ви вже задовбали куми , свати , клєрки , - ваші схеми впеченились , як ви харите , ваша видимість виконання роботи - на віпочинок , або на ### дорогі ви наші ... ну ДУЖЕ ви НАМ дорогі . Поляк на те що задорого каже : * ЩО за барзо то не здрово ! * Пресконференція за пресконферецією ... та харош пресувати ... Про це стало відомо у четвер, 28 листопада, на пресконференції щодо роботи служби зайнятості з працевлаштування громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці... Скажи Гена батов в базарний день за відро таких ...уїв і п13... рубель рускими дадуть ?!

Сьогодні, 20:00 Відповісти
ЗЕКи в освіті
ЗЕКи в освіті
...товіт, Гунчик , Мишковець, Плахотна , К* та інші в корупційній схемі , покриває крадіїв , стара дружба - доля... , а щоб (було слово дане губернатором пустоцвітом допомогти *слово дав ,слово забрав * по справедливості слабо ... А як будуть долати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом в ЛВПУ? Неугодного майстра зварювальників батов за ПРАВДУ звільнив- вигнав, не дивлячись на те, що саме зварювальна майстерня давала основний прибуток училищу від виробничої діяльності. Ключі від майстерні перейшли до старшого майстра, який успішно її розікрав. З приходом в училище директора Романюка, максимчук списав новий фрезерний верстат токарної майстерні і відправив його за вказаною директором адресою....на даному етапі крадії під чутким *кришуванням* владців і правоохоронців "приробили ноги" КАЛОРИФЕРНІЙ ! ! ! Після цієї оборудки максимчук став управляючим романюком і постійно "спускав на тормозах" питання набору групи зварювальників.... 17 січня 2019р. Білоус написав заяву на поновлення його на роботі. Дирекція якби не проти поновлення Білоуса, але проти управляючий директором, який прекрасно розуміє, що повернення незаконно звільненого майстра може закінчитись "каталажкою" для управляючого.... 18.03.2019 за направлення центру зайнятості на вакансію ( більше 20 років Білоус підходив - випускав так звані середні групи ГАЗОЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНИКІВ , ЗВАРЮВАЛЬКИКІВ НА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ І АВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ , КОНТРОЛЕРІВ ЗВАРЮВАЛИНИХ РОБІТ ; ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИКІВ НАПРАВЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ і перепідготовку ЦЗ - центрами зайнятості) , а от рагульсько-колгоспний парадокс для підготовки низької навіть можна назвати НАЙНИЖЧОЇ кваліфікаційної категорії складності " ЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ " _ не підходить ??? ! ! ! От і товчуть воду в ступі й по сьогодні і невідомо, як і коли це все закінчиться. Якби управління освіти думало про навчальний процес в училищі, то вже давно звільнило б і свого директора, його управляючого і засудженого злочинця батова. На разі чомусь чекають з моря погоди . Ймовірна причина "чекання" - залежність управління від всіх трьох хероїв

Хочу все знати

09:40 30.11.2019

Майбутній голова ОДА такий же адекватний, як Кіндер? А як його прізвище?

Катя

13:57 30.11.2019

Сюрприз

Каті

19:58 30.11.2019

Як? "Сюрприз" іде на підвищення?

10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин