Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковелі діє виставка картин Василя Королюка
У Ковелі діє виставка картин Василя Королюка

У Ковелі діє виставка картин Василя Королюка

11:00 30.11.2019
243

У культурно-просвітницькому центрі свої роботи представив молодий талановитий художник Василь Королюк.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Це перша виставка Ковелі, але друга персональна виставка автора. Влітку у Луцьку в рамках проекту «Крок на шляху мистецтва» експозиція була розміщена в приміщенні арт-кафе «Стоп-кадр», де отримала чимало позитивних відгуків.

Ковельчанам теж знайома його творчість. Василь неодноразово був учасником колективних вернісажів місцевих майстрів. Раніше його живопис тяжів до реалізму. Автор змальовував сільські та міські пейзажі, пробував себе у мариністиці.

Василь Королюк експериментує в різних цікавих техніках та напрямах. Нині 39 його живописних полотен, більшість яких створено впродовж року, можна оглянути на виставці. Переважають абстрактні роботи, що вражають вибухом кольору, експресією та композицією.

Автор під час відкриття виставки поділився секретами, як йому вдається так продуктивно творити.

«Роботи з’являються невимушено і дуже спонтанно, коли просто займаєшся домашніми справами. І те, що задумувалось, інколи на полотні може завершитись зовсім іншим результатом. Про кожну картину можна багато розповідати, адже всі вони створювались по-різному. А натхнення у творчості додають родина, друзі, бажання перенести свої думки на полотно», – сказав Василь Королюк.

Багато хороших слів прозвучало на адресу Василя Королюка від колег по цеху — Оксани Цюпяшук та Миколи Конопацького. Директор історичного музею Маргарита Матвійчук назвала вернісаж вибухом різнобарв’я та натхнення.

Упродовж місяця ковельчани зможуть оглянути дивовижні роботи художника у культурно-просвітницькому центрі.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
10 грудня
Сьогодні
Вчора
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин