Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковелі відкрили навчальне СТО для слюсарів
У Ковелі відкрили навчальне СТО для слюсарів

У Ковелі відкрили навчальне СТО для слюсарів

11:11 01.12.2019
2132

У Ковельському центрі професійно-технічної освіти відкрили навчально-практичний центр «Технічного обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів».

Про це інформує Ковельська міська рада.

Відкриття відбулося 29 листопада. У центрі з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів будуть набувати практичних навичок учні, які освоюють професію слюсара. Тут збудовали нову станцію технічного обслуговування. Вона оснащена сучасним обладнанням фірми «BOSCH», яке придбали в рамках європейського проєкту «Покращення підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону».

«Для мене це довгоочікувана подія, бо так трапилося, що я був координатором цього проєкту. А зараз мені дуже приємно відкривати цей центр. Бо це, власне, ті сподівання, які в мене були. Я очікував, що він буде саме таким багатофункціональним і технологічно облаштованим. А обладнання достатньо, щоб виконувати всі види робіт, здобувати практичні навички», – зауважив заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський під час урочистого відкриття.

Також він висловив переконання, що в системі професійної освіти має відбутися перезавантаження. Суспільство повинно зрозуміти, що принаймні 45 відсотків випускників шкіл мають освоювати робітничу кваліфікацію.

Про розвиток цього проєкту розповів директор Ковельського центру професійно-технічної освіти Сергій Антонюк.

«Два роки тому ми отримали обладнання у рамках міжнародного проєкту на суму 1 мільйон 650 тисяч гривень. Це найсучасніша апаратура, яка має програмне забезпечення з діагностики автомобілів. Втім, у нас не було приміщення для його встановлення. Було прийняте спільне рішення з Волинською ОДА та обласною радою щодо побудови нових площ. Цей проєкт ми реалізували. Він дозволить підняти імідж робітничих професій, рівень підготовки кваліфікованих робітників та зменшити відтік кадрів», – підсумував Сергій Миколайович.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
1 грудня
Сьогодні
Вчора
29.11.2020
28.11.2020
27.11.2020
26.11.2020