Міська влада збільшила ковельчанам тарифи на воду

12 Грудня 2019, 11:43
Вода / Фото ілюстративне 5592
Вода / Фото ілюстративне

Протягом нинішнього року міськвиконком вдруге збільшує тарифи на централізовані водопостачання та водовідведення.

Сьогодні, 12 грудня, виконавчий комітет Ковельської міської ради на своєму засіданні одноголосно прийняв рішення встановити нові тарифи на воду: на централізоване водопостачання – 8,54 грн./м³, без ПДВ (до цього було – 6,95 грн./м³); на централізоване водовідведення – 13,10 грн./м³ (10,76 грн./м³), без ПДВ. Їх міська влада встановлює з 1 січня 2020 року з можливістю коригування, тобто збільшення.

У проекті рішення, який оприлюднили на офіційному сайті міста, вказується, що його погодили заступник міського голови Андрій Товстига, начальник «Ковельводоканалу» Юрій Рибачок, начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук та керуючий справами виконкому Володимир Бойко. Так виходить, що від юридичного відділу, в якому працюють четверо юристів, проєкт ніхто не погоджував.



 

Нагадаємо, що до цього вартість води збільшували рішенням виконкому № 98 від 14 березня 2019 року. Щоб не дратувати населення, влада назвала збільшення тарифів – «коригуванням».

Читайте також: 

Коментарі
12 Грудня 2019, 16:04
А для водоканалу все мало. Це вже традиція піднімати ціни. Подарунок під ялинку, тільки щось не дуже приємний....
12 Грудня 2019, 18:17
слава КПСС
12 Грудня 2019, 18:19
а треба не платити за воду і нехай представоять єкономічне обнрунтування на підвищення
12 Грудня 2019, 18:53
Люди, а Вас не обурюють ціни на ЖЕК та тепло??? Та якість наданих ними послуг. Чого там мовчали??
12 Грудня 2019, 20:11
Дуже обурюють. Особливо тепло. А не платиш, в суд подають, ще й судові витрати стягують. Офігіти можна по 1300 грн в місяць платити при пенсії 2020. Треба купувати керамічні енергоекономічні нагрівачі і відмовлятися від неякісних і дорогих послуг Ковельтепло. Або котли ставити. Свавілля якесь.
12 Грудня 2019, 20:57
раніше піднімали ціни, бо долар дорожчав. тепер долар майже на 20% подешевшав, а ціни всеодно ростуть. Що за штука? хто пояснить мені тупому
13 Грудня 2019, 07:36
Я не знаю де і в кого помилка , але в мене в рахунках УВКГ &amp;quot;Ковельводоканал&amp;quot; за останні вісім місяців (з квітня 2019 р.) чорним по білому стоїть ціна - Тариф вода - 8,760 і Тариф каналізація - 13,572 .<br/>То, що Водоканал не законно отримував оплату за послуги ?<br/>Вул. Володимирська 105
13 Грудня 2019, 10:06
Хто кого обманює ? В мене в рахунках УВКГ &amp;quot;Ковельводоканал&amp;quot; ще з квітня 2019 р. чорним по білому написано - ТАРИФ ВОДА - 8,760; ТАРИФ КАНАЛІЗАЦІЯ - 13,572 .<br/>То Водоканал обманював нас цих девять місяців ? Вул. Володимирська 105.
13 Грудня 2019, 12:08
В статті вказана ціна без ПДВ.
13 Грудня 2019, 14:35
В зв'язку із зростанням курсу гривні зростають тарифи на все. Вода і каналізація - не виключення. Так що все як би й правильно. Мусимо платити, щоб воду і каналізацію не відрізали...
13 Грудня 2019, 15:15
Я маю вищу економічну освіту і зрозуміти не можу, як може у начальника збиткового підприємства зарплата бути до 50 тис.грн.? Якщо в сім&amp;quot;ї немає грошей, то чорну ікру не їдять...
13 Грудня 2019, 18:49
Я не економіст, але також цього зрозуміти не можу. Це розуміють лише Кіндер і Рибачок....
13 Грудня 2019, 19:27
Згадай, у якому жахливому вигляді отримав Рибачок водоканал від Тищука і як він його вилизав. Гнилі магістральні труби скрізь замінив, очисні фільтри привів до норми, зніс сараї і поробив сучасні офісні приміщення, створив нормальні умови праці для персоналу. Блищить водоканал нині, як нова копійка! Ось за це й така зарплата...
13 Грудня 2019, 22:10
Дане рішення суперечить вимогам ч.2 ст. 28 ЗУ &amp;quot;Про місцеве самоврядування&amp;quot;
13 Грудня 2019, 22:30
ВИКОНКОМ КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЯВНО ПЕРЕВИЩУЄ СВОЇ ПОВНОВАЖЕННЯ ТАК ЯК ВІДПОВІДНО ДО Ч.2.СТ.28 ЗАКОНУ УКРАЇНИ &amp;quot;ПРО МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ&amp;quot; ЧЛЕНИ ВИКОНКОМУ НЕ МАЮТЬ ПРАВА В ОДНОСТОРОННЬОМУ ПОРЯДКУ ВСТАНОВЛЮВАТИ ТАРИФИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ. ЦЕ ВЖЕ ЯВНЕ СЛОВЖИВАННЯ СЛУЖБОВИМ СТАНОВИЩЕМ.
14 Грудня 2019, 04:54
Що підари не нажеретися? То вас можна усунути від посад за вимогою народу, треба вам майдан ? Зробимо!
14 Грудня 2019, 15:40
Зарплата біля 50,000грн, пенсія більше 10,000 +всілякі ,,лохотрони,, по місту, а все людині мало-схаменись, чоловіче, в труну все одно все з собою не забереш і місце у Раю не купиш!!! а прості люди вже вас прокляли до сьомого коліна
14 Грудня 2019, 15:40
Зарплата біля 50,000грн, пенсія більше 10,000 +всілякі ,,лохотрони,, по місту, а все людині мало-схаменись, чоловіче, в труну все одно все з собою не забереш і місце у Раю не купиш!!! а прості люди вже вас прокляли до сьомого коліна
14 Грудня 2019, 17:55
Там не Юрій Іванович тарифи формує. Є у водоканалі проффесійний підрахуй - Сачиха. До неї всі питання по тарифах.