Зеленський поновив суддю Ковельського суду

15 Грудня 2019, 11:28
Тетяна Денисюк 7977
Тетяна Денисюк

Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду судді Ковельського міськрайонного суду Денисюк Тетяну Валеріївну.

Про це стало відомо із відповідного указу Президента.

У рішенні Комісії Вищої Ради Правосуддя зазначено, що повноваження судді Тетяни Денисюк припинилися у березні 2017 року у зв’язку із закінченням строку, на який її призначили, однак вона продовжувала працювати у Ковельському міськрайонному суді.

Як повідомляє Судова влада України, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, рішенням від  20 вересня 2019 року № 794/ко-19, визначила, що суддя   Денисюк Тетяна Валеріївна пройшла кваліфікаційне оцінювання і відповідає зайнятій посаді.

Зрештою, Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення Денисюк Тетяни Валеріївни на посаду судді Ковельського міськрайонного суду, яке він підписав 12 грудня.

Коментарі
15 Грудня 2019, 14:22
То вже може кіндера з памідорихою посадять за всі їхні афери?
15 Грудня 2019, 17:07
Нормальна суддя, тільки Кукукнутий чомусь її ненавидить.
15 Грудня 2019, 19:31
Я також чув, що вона - нормальна, справедлива людина. По-моєму, дуже порядна, розумна і скромна. Нових людей давно треба у Ковельський суд, а Логвинюк - на винос, вона з ума вже вижила. Удачі Тетяні на посаді!!!
15 Грудня 2019, 19:46
Плакал мой Х5
15 Грудня 2019, 20:14
В результаті нашої &amp;quot;прогресивної судової реформи&amp;quot; суддю 2 роки 8 місяців не перепризначали. Вона ходила на роботу, отримувала зарплату, а справляти правосуддя не могла. І таких неперепричначених суддів дуже багато по Україні - навіть в Ковельському міськрайонному суді є ще одна така суддя - Окостень Іванна Вікторівна.<br/>Ну, проспав Порошенко внутрішню політику держави, позалазили зрадники у всі владні шпарини... А нинішній всеобіцяючий чому півроку тягнув і лише кілька десятків суддів призначив по всій державі з декількох тисяч вакансій? Що йому заважало оперативно призначити суддів, коли їх катастрофічно не вистачає?
15 Грудня 2019, 20:55
на те він і кукукнутий