Кіндер розповів про суперечку на Дні народження товариша

11 Січня 2017, 18:00
2409

На апаратній нараді у вівторок ковельський міський голова повідомив підлеглих, що напередодні був на святкуванні Дня народження свого товариша і там під час застілля зайшов спір з приводу того, «який сьогодні день».

«Вчора спілкувалися з людьми, були там в товариша на Дні народження, і почали спорити: який же сьогодні день. Дійсно, видно засвяткувалися. Один говорить: «Вівторок». Ті, кому на роботу, кажуть: «Понеділок», – сказав Олег Кіндер, розрядивши ділову обстановку.

При цьому він ще більше розвеселив виконкомівців анекдотом, якого десь вичитав у Фейсбуці.

«Знайомий вийшов у під’їзд і бачить – «синяк» стоїть під під’їздом. «Синяк» довго підводив рєзкость, а потім питає: «А який сьогодні рік?» – мовив Олег Олексійович, не приховуючи святкових емоцій. 

Коментарі
11 Січня 2017, 20:36
Не дружи з Товстигою, не дружи. Добра не буде
11 Січня 2017, 21:24
невже разом п'ють?
11 Січня 2017, 21:26
Охринеть новина.Давайте ще Пініс,Кошарук,Печенюк, Галя, по анекдоту розкажуть і ще кожен депутат, то буде про що писати.Дибіли....
11 Січня 2017, 21:43
Справді охрінєть! А ми то думаємо вони в Білому домі справами міста займаються, а там на нарадах Кіндер анекдоти травить і хвалиться, як напився із собутильниками, що дні попутали. Який сором! Хіба це влада?!
11 Січня 2017, 21:53
а нафіга ж вони тоді мікроволновки закупили? Їм ще траба по автомату видати. як нап"ються, щоб перестріляли один одного
11 Січня 2017, 22:02
Облаштуйте їм газову камеру
12 Січня 2017, 00:39
А ти зайди на Фейсбук то побачиш які анекдоти та дівулі поширує Пеніс.Жах який дебілізм,слів немає.То краще ви за нього пишіть.Де в нього стільки часу є: і людей обманути торгуючи купі-продай,і усі "сплетні"позбирати,із Ветсанзаводом розібратись,і в громадській раді усе порішати,і ще хару і пузило таке наїсти.Ну одним словом є в р е й.........
12 Січня 2017, 08:29
Якби Пініс був мером Ковеля про нього писали би так само багато як зараз пишуть про Кіндера, бо то є найбільша за рангом публічна особа, керівник міста. Тебе ж не дивує, що так багато в країні пишуть про Порошенка?
12 Січня 2017, 12:55
А що нашому кіндеру пора вже звернуитись до лікарів ????Він взагалі думає що говорить.
12 Січня 2017, 14:06
Сидять розказують хто як "бухав". І що місяця собі премії нараховують... Молодці...
12 Січня 2017, 21:43
ковель - рег1он пиш1ть щось людське або взагал1 н1чого не пиш1ть - буде краще.
12 Січня 2017, 23:22
перестань бухати з кіндером бо вже бачиш ковель-регіони