На Ковельщині бус злетів у кювет

16 Січня 2017, 12:23
2444

У суботу, 14 січня, на автодорозі «Ковель–Ратне» поблизу села Дубове Ковельського району автомобіль Volkswagen Т4 злетів у кювет.

Внаслідок автопригоди четверо пасажирів буса отримали тілесні ушкодження, серед них 11-річна школярка, – повідомляють у прес-службі волинських правоохоронців.

Пригода трапилася вранці, близько 10 години. За кермом автомобіля перебував 25-річний мешканець Ратнівського району. Водій не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, де транспортний засіб перекинувся.

Внаслідок ДТП четверо пасажирів автобуса отримали тілесні ушкодження, серед них – 11-річна школярка. Медики діагностували в дівчини, зокрема, перелом лівої ключиці. Усі постраждалі – мешканці Ратнівського району.

Відомості правоохоронці внесли до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка.

Коментарі
16 Січня 2017, 15:23
"Водій не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, де транспортний засіб перекинувся." Це не водій, це дорожніки підараси сніг не чистять!!!
16 Січня 2017, 16:15
а що в місті коїться!!! Бидляча команальна служба на чолі з Товстигою завалила службу. Добробут забив болта, Верес і не збирається доказувати що він виграв тендер не на халяву. А в угоді є графа де Верес має чистити дороги. Ну що, пан Товстига, пора на зону?
16 Січня 2017, 16:39
Це точно, за містом все піметено, а межі міста неможливо їхати
16 Січня 2017, 22:47
Тут інше цікаво. Цей течік був на маршруті, а відтак виконував рейс. Люди справно заплатили за проїзд, але ж водії в нас квиточків не дають , а це значить , що не один пасажир застрахованим не був, а значить відшкодування завданим тілесним ушкодженням нікому не буде! Бо ще треба довести що ті люди дійсно були пасажирами цього буса.
16 Січня 2017, 22:48
Тут інше цікаво. Цей течік був на маршруті, а відтак виконував рейс. Люди справно заплатили за проїзд, але ж водії в нас квиточків не дають , а це значить , що не один пасажир застрахованим не був, а значить відшкодування завданим тілесним ушкодженням нікому не буде! Бо ще треба довести що ті люди дійсно були пасажирами цього буса.
17 Січня 2017, 00:27
ХРАНИТЕ ДЕНЬГИ В СБЕРЕГАТЕЛЬНОЙ КАССЕ, ЕСЛИ ОНИ КОНЕЧНО У ВАС ЕСТЬ!!!!!
17 Січня 2017, 22:07
дорога була слизька,от вам і бус протаранив фуру а після цієї аварії зявилась і машина яка і дорогу посипала піском,а де вона була до дтп, знов керівництво економить поливо а людсье життя для них нічого незначить,лише щоб поільше набити кармаи.
18 Січня 2017, 21:04
Барвінки-спиртові суки нікому нічого не платять