У Ковелі посадовці не можуть зрозуміти, чому в дитячому садку +16 градусів

16 Січня 2017, 13:45
5593

У дитячому садку № 7 у групах на першому поверсі термометри показують 23 градуси тепла, а на другому – лише + 16. Дивуватись сюди особисто приїздив директор підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимир Бойко, але температурний «феномен» поки не розгадали.

«Там і Володимир Іванович Бойко особисто виїжджав, і майстри працювали. Поки що не можемо знайти причину. Ну, вікна… вікна – склопакети», – проінформував сьогодні на апаратній нараді начальник міського управління освіти Віктор Бичковський.

Секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк зауважила, що про цю проблему будуть показувати по телебаченню.

«Нема питань. Якщо 16 градусів тепла і запрошують телебачення, то ми можемо… Я в кожусі не буду ходити. Повірте», – якось боляче відреагував на слова Віри Іванівни головний освітянин міста.

До обговорення підключився міський голова Олег Кіндер, наголосивши, що «телебачення не вирішує питання», але Віра Федосюк уточнила, мовляв «ну, от батьки так собі рішили».

«Якщо телебачення вирішує питання, то я тільки «за». Шкода, звичайно, шкода мені так само. І я прошу вибачення у вас, Віро Іванівно, що не всі умови створені для діток, бо має бути не тільки в одній групі + 23, а по всіх групах – в усякому разі + 18-19. Ми тих діток, які приходять, переводимо в інші групи, тобто там великих проблем немає, і взагалі там – не біда. Так що, все там в робочому порядку. А навесні, коли закінчимо опалювальний сезон, ми вернемося до цього дошкільного закладу. Можливо, дійсно ці склопакети поміняємо, бо в цьому теж є проблема», – пообіцяв Віктор Бичковський.

Почувши знову про склопакети, виготовленням яких у місті займається і фірма одного з депутатів Ковельської міської ради з фракції ВО «Батьківщина», Олег Кіндер перебив Віктора Бичковського, «двинувши» версію, що то, може, ніякі не склопакети винні, а просто зашлакувалася труба, як колись виявилося у Народному домі «Просвіта». 

«От телебачення! Телебачення приїхало і починають зразу гріти батареї. От зразу вирішили всі питання! Ми говоримо, що не все так добре. Да. Аби було все добре, то при комунізмі жили би. А то всі хочуть жити добре, а живуть по принципу: ніхто нічого не робить», – філософував Олег Олексійович.

Коментарі
16 Січня 2017, 16:12
тому що невчасно приїхали. феномен розгадується дуже просто. вихователі відкривають вікна для того, щоб більше дітей простудилось і захворіло. відвідуваність сягає по 4-5 чловік з 30 дітей. як вам? Просто вікна закрили мабуть перед самим приходом і приміщення не встигли прогрітись
16 Січня 2017, 16:20
А вікна треба поміняти - Бичковський вміє "на подачі стояти", бо за ті вікна що стоять за батьківські кошти - відкат не отримували.
16 Січня 2017, 16:55
ви думаєте про що пишете, Вихователька???!!! Щоб вихователі зумисно вікна відкривали щоб застудити дітей!!!! Моя дитина з тієї групи, не говоріть дурниць, як не знаєте!!!! У нас з початку сезону ця проблема!!! Вихователі наші порядні та добрі!!!! Температуру постійно замірємо з понеділка більше ніж +16 небуло!!! Справді, що за люди.....
16 Січня 2017, 17:21
Вирішувати питання буде не телебачення. А розголос проблеми через телебачення буде сприяти активізації роботи керівництва яке замовчує проблему. А проблема дана існує ще з минулого року. Ганьба керівнику садочка який споглядав на цю проблему те ще й через вихователів залякував батьків, що позакриває групи якщо діти не ходитимуть у садок. Подивіться новини: Донецьк - у садочку 14-16 градусів це проблема, а для Ковеля це не проблема - "будемо в літку розбиратися" а зараз мерзніть. Ганьба!!!
16 Січня 2017, 17:31
Біля лікарні поклали бруківку, а дорогу до лікарні б ще зробить, щоб у швидкій хворих доставляли неушкодженими.
16 Січня 2017, 18:11
Незабувайте, що керівник садочку перебуває під впливом того ж самого Бичковського, відповідно не може протистояти свому керівнику, їй необхідна тверда підтримка батьківського комітету, тобто, саме Батьки повинні піднімати це питання перед начальником освіти, враховуючи, що не керівник садочку подає тепло (насоси, які качають воду, гаряча вода, чиї ?) . А розголос проблеми через телебачення в такому ракурсі, як це подано на сайті, керівника садочку зробить крайнім. А Бойко, Бичковський, Кіндер, як завжди - чисті.
16 Січня 2017, 18:18
сайт подав те, що говорили на апаратній, а вашого "розголосу" по телебачення не було, то і не буде
16 Січня 2017, 18:39
цим питанням має зайнятись прокуратура і правоохоронні органи
16 Січня 2017, 19:10
А можливо це винен Порошенко чи Гройсман. До чого тут директор ДНЗ(садочка). Вона ж там лише як ікона, щоб до неї ходили і вклонялися. А вона буде вказувати батькам що і за що робити. Тепер мабуть з батьків будуть збирати гроші на "тепло".
16 Січня 2017, 20:08
Ніякої проблеми в склопакетах немає, вони давно замінені по всьому садочку, а от батареї (саме в групі на 2 поверсі) ніколи не бувають теплими, руку треба потримати довго на батареї, щоб зрозуміти, що опалення включили. Ця проблема була і в минулі роки, батьки пропонували завідуючій допомогти вирішити проблему, чи хоча б встановити обігрівачі-уфо власним коштом, у відповідь почули відмовки про ліміти і все, говорити нема з ким... Проте, коли відвідуваність падає швиденько летять погрози про виключення із садочка. Моя дитина на минулому тижні побула в групі пів дня, при температурі 15-16, забирали її з льодяними ногами, бо махрові носки з колготами питання не вирішують, а в чобітках по групі не ходитимеш, наслідки не забарились-температура 39, лікуємось
16 Січня 2017, 20:34
це геноцид нації
16 Січня 2017, 20:39
Садіку років десь 40. Система закоксована. Того й не гріє добре. Понятно що зимою ту систему не відключиш щоб поладити бо розмерзнеться. А зараз якщо температура 15 градусів то ті групи де холодно треба закривати до весни. Дітей або в другі групи. Або в другі садікі.
16 Січня 2017, 21:40
Це так підготували дитячий садок до зими?? Це при -7,-8. Питання одне--ХТО КОНКРЕТНО БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ , Кіндер?Бойко?Бичковський?
16 Січня 2017, 23:48
Повністю підтримую Житель ,123. Невже ніхто не знав не бачив цю проблему?
17 Січня 2017, 00:26
а ти почитай звіти Пікінеса і Товстиги. Вони на початку зими голосно волали, що господарство до зими готове. Посадити тих падлюк в ті кімнати і нехай сидять там до весни. Самі то дупі гріють ще й під камінами. А дітки нехай мерзнуть. Зікінчиться все тим, що розгнівані батьки прийдуть в кабінет і з побитими мордами винезуть на х......й на вулицю.
17 Січня 2017, 11:13
Сьогодні в садочку значно потеплішало за ніч, за що дуже вдячні "не телебаченню" а діткам які нахукали в садочку за рекомендацією директора.
17 Січня 2017, 12:58
Сьогодні в садочку значно потеплішало за ніч, за що дуже вдячні "не телебаченню" а діткам які нахукали в садочку за рекомендацією директора.
17 Січня 2017, 17:33
Сьогодні в садочку значно потеплішало за ніч, за що дуже вдячні "не телебаченню" а діткам які нахукали в садочку за рекомендацією директора.
17 Січня 2017, 23:36
Вор должен сидеть в тюрьме
18 Січня 2017, 02:11
Завідуюча тепло додому носить ?Чи хто?
18 Січня 2017, 12:50
Додому не носить, а економить гроші на теплові щоб потім ці кошти загнати в інше місце та розпиляти
18 Січня 2017, 13:10
А чому тепло пропадає на вихідні та святкові дні та дні коли завідуючої немає на роботі. А це значить що крутить вона краника а без неї ніхто не вправі відкрутити
18 Січня 2017, 13:13
Якого краника? Де він є? Хтось знає?
18 Січня 2017, 13:59
І хто ж це такий розумний знає як розпилюють гроші за тепло?
18 Січня 2017, 14:29
Видно в садочку тепло від того що діти надихують разом з вихователями, бо через вихідні десь дівається тепло. Хоча вікна і двері в цей час позакривані. А ще більше нахукує завідуюча бо як тільки вона приходить на роботу відразу стає тепло а вихователям навіть жарко
18 Січня 2017, 14:32
Краник видно в надійному місці раз про нього ніхто не знає
18 Січня 2017, 14:54
Ви думаєте ,що завідувач носить краник з собою ,як Президент кнопку від атомної зброї!!!!!!!!!!!!!!
18 Січня 2017, 16:03
Тепло постачає "Ковельтепло",а не завідувач.
18 Січня 2017, 17:12
Так, ковельтепло постачає та за це кошти отримує. Чим більше дасть тепла(лічильник-краник) тим більше отримає коштів. Тепло пропадає на вихідних - факт. В житлових будинках які знаходяться на цій лінії тепло на вихідні не зменшується. Висновок - КРАНИК. Або ж діти та вихователі виділяють тепло та обігрівають садочок. Правда нажаль безкоштовно, а це ж ще й зелений тариф, можна було б дітей безкоштовно утримувати(а хто більше виділяє тепла ще й доплачувати).
18 Січня 2017, 20:18
Бред... То чого ж воно пропадає? Ви самі собі собі суперечите. Чим більше тепла- тим більше грошей. Адже так?
18 Січня 2017, 22:15
садок економить кошти на дітях. А чому зараз батареї значно тепліші ніж у попердніх тижнях? - це не домисел це - факт!!!
18 Січня 2017, 23:32
Як на дітях можна зекономити? їсти їм не дати.Ковельтепло дає тепло. А що не дуже тепло то в них і треба запитати