На Ковельщині бус протаранив фуру, водій загинув

17 Січня 2017, 13:00
9498

Учора, 16 січня, на автодорозі сполученням «Доманово –Ковель – Чернівці – Тереблече» в селі Свидники Ковельського району Mercedes-Benz Sprinter зіткнувся із вантажівкою «DAF».

Один водій загинув на місці, другий травмований, – повідомляють у прес-службі волинських правоохоронців.

За кермом Mercedes-Benz Sprinter перебував 46-річний ковельчанин. Водій, ймовірно, не впорався з керуванням і на швидкості вилетів на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із вантажівкою «DAF», під керуванням 50-річного мешканця райцентру Ківерці.

Внаслідок автопригоди водій Mercedes-Benz Sprinter загинув на місці. Інший водій отримав тілесні ушкодження. Медики діагностували в нього, зокрема, садна та рвану рану пальця. Після огляду лікарів від госпіталізації відмовився.

За фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 та ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України відповідно.





1

Коментарі
17 Січня 2017, 17:55
Мабуть гума не зимова
17 Січня 2017, 18:28
Тут мабудь не гума. Дороги в жахливому стані..їх не посипають,не чистять,не ремонтують..Їхати просто не можливо..наприклад,в м.Ковелі зараз дороги просто жахливі,і ніде не видно ніякої техніки,всім просто байдуже.Для них прийшла "золота пора",коли можна списати гроші,прицьому нічого не зробивши. При такій ожеледиці ніяка гума не спасе...водії мене зрозуміють.
17 Січня 2017, 18:35
А я більше на своїх жигулях їздити взимку не буду
17 Січня 2017, 19:38
Це б...ть не водії винні чи резина, це наша довбана влада зі своєю бездіяльністю!!!!
17 Січня 2017, 22:20
Нашу "довбану владу" САМІ ВИБИРАЛИ!!!!! Б...ді.
17 Січня 2017, 22:51
Жалко що Володі вже нема з нами. дуже життєрадісний був чоловік.
17 Січня 2017, 23:20
Ця людина Петро не економела на ризину він цею машиною сімю кормив ,
17 Січня 2017, 23:24
ПО ДРУГЕ Я ТОДІ ЇХАВ З ЛУЦЬКА ДОРОГА УЖАСНА НЕ ПОЧИЩЕНА НЕ ПОСИПЛЕНА А ПІСЛЯ ДТП З СТОРОНИ КОВЕЛЯ ВЖЕ ЇХАЛА МАШИНА ПОСИПАЛА ДОРОГУ НАВЄРНО НАШЕ НАЧАЛЬСТВО ЗНАЙШЛО ПАЛИВО ПІСЛЯ ТОГО ЯК ЛЮДИНА ЗАГИНУЛА ,КОЗЛИ ВОНИ І ЗА ТАКИХ І ЛЮДИ ГИНУТЬ !!!!!!!!
17 Січня 2017, 23:26
Всі проблеми через таких злодійкуватих індивіиумів як Кіндер
18 Січня 2017, 01:15
Неодній людині треба загинути,щоб наша влада почала діяти.Кров цих людей на їхніх руках,і вони за це будуть відповідати на божому суді
18 Січня 2017, 07:28
Народ Володя справди був прекрасною людыною земля йому пухом. А сука цього Киндера пидара йобаного забыты сука мало .народ хто за те шоб киндера скинуты нахуй и казныты .
18 Січня 2017, 12:17
співчуття рідним.але при чому Кіндер до дороги в с. Свидники територія району а отже питання більше до підлеглих Козака Віті.
18 Січня 2017, 18:32
дивлячись на пошкодження ....і на стан дороги - яка могла б бути швидкість, що такі автівки і отак рознесло?<br/><br/>Нікого не звинувачую - але це вагомий фактор теж!!!
18 Січня 2017, 18:53
Ти в якій школі навчався?
19 Січня 2017, 11:44
В мене є пропозиція до журналістів і до тих, хто подає такі новини. Перше, ніж подавати будь-які новини, ви хоч фото перегляньте... Розповідати, що водій Спринтера не впорався з керуванням і вилетів на зустрічну смугу, це взагалі нонсенс... Я просто не можу зрозуміти, як при цьому, він лишився стояти на своїй смузі? Можливо, просто варто розібратись, якого депутата ця вантажівка???? То не треба бути вундеркіндом, щоб розуміти, що спрінтер трохи не тієї вагової категорії, щоб при зіткненні лоб в лоб розвернути дафа, навіть якби останній був порожній. А якщо він ще й завантажений, то взагалі нема про що говорити...
20 Січня 2017, 13:02
&quot;То не треба бути вундеркіндом, щоб розуміти, що спрінтер трохи не тієї вагової категорії, щоб при зіткненні лоб в лоб розвернути дафа, навіть якби останній був порожній. &quot;<br/><br/>Ліве переднє колесо з віссю вирвати в тій ваговій категорії, а розвернути ні?
21 Січня 2017, 03:40
Та гляньте на софіка аби він їхав 60 то з софіка такого не сталося розвалив фуру нахуй. Нєхуй ганяти