У Ковелі подешевшає тепло і гаряча вода

02 Січня 2020, 12:16
Опалення / Фото ілюстративне 5157
Опалення / Фото ілюстративне

Для ковельчан плата за централізоване теплопостачання та гарячу воду за грудень зменшиться на 20 відсотків.

Про це інформує адміністрація «Ковельтепло» на сайті Ковельської міської ради.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», яка введена в дію з 26 грудня 2019 року, теплопостачальна організація може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для споживачів починаючи з нарахувань за грудень 2019 року.

Підставою для зміни розміру нарахувань є лише умова, коли ціна природного газу є нижчою від ціни природного газу, що врахована в тарифах.

Для населення та релігійних організацій у грудні 2019 року нарахування за теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води буде змінено із застосуванням коригуючого коефіцієнта для врахування зміни ціни природного газу. Так, ціна природного газу у грудні 2019 року становить 4276,6958 грн./тис.куб.м без ПДВ, а у діючих тарифах врахована 6235,51 грн./тис.куб.м без ПДВ.

Враховуючи зменшення ціни на природний газ у грудні 2019 року (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу) за умови незмінних інших складових тарифу (починаючи з жовтня 2017 року і по даний час), нарахування плати за теплову енергію, послуги централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води населенню та релігійним організаціям за грудень 2019 року зменшиться на 20 відсотків. 

Звертаємо увагу, що згідно цієї Постанови теплопостачальні організації отримали право змінити розмір нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води в залежності від вартості природного газу, а не тарифи на дані послуги. 

Коментарі
02 Січня 2020, 16:01
&amp;quot;Так, ціна природного газу у грудні 2019 року становить 4276,6958 грн./тис.куб.м без ПДВ, а у діючих тарифах врахована 6235,51 грн./тис.куб.м без ПДВ&amp;quot;.<br/><br/>І як таке могло статися?
02 Січня 2020, 16:35
засуньте собі це подешевшання в сраку так далеко щоб достало аж до самих гландів
02 Січня 2020, 19:22
А до чого тут ціна газу, якщо газом у котельнях весь опалювальний сезон і не пахне?!<br/>Дрова, обрізки, сміття, брикети....<br/>А де ж газ????<br/>Як можна так красиво обманювати КОВЕЛЬЧАН???<br/>СТИДОТТЯ!!! ГАНЬБА ковельській владі!!!
02 Січня 2020, 22:01
Десять років тому в Ковелі була впроваджена ексклюзивна технологія опалення. Для того, щоб дрова, обрізки, сміття, брикети краще горіли, їх обдувають газом. Більша частина газу під час обдування витікає в трубу але за рахунок ковельчан. Ось чому в нас таке дороге опалення, навіть дорожче за газове.
03 Січня 2020, 01:05
То коли Кіндера з Порошенком посадять
03 Січня 2020, 13:17
А що, в тебе Порошенко вже і газом дрова обдуває?
03 Січня 2020, 15:29
Для чого поширювати дезінформацію серед населення, коли в платіжках тариф не змінився, порівняно з минулим роком. А зими як такої ще й не було.....Тариф минулого року за січень: 31.6 грн /кВ.м, а нинішнього: 30.26. То це і є 20 %???? Чи мене погано в школі вчили рахувати?<br/>Пане Кіндер, чекаю відповіді????
03 Січня 2020, 15:41
Для чого дезінформувати населення, коли у платіжках ніяких змін не відбулось? Минулого року тариф на опалення в січні становив 31.6 грн/ кВ.м, цього року 30.26,. хоча зими як такої ще не було?! То ви хочете сказати, що це і є 20 %? Чи то мене в школі погано рахувати вчили?!<br/>Як вже обридли ці маніпуляції над населенням нашої влади.... Спочатку підтасовують результати виборів, а потім знущаються над людьми.... ЖЕК ціни підняв, а сміття під вікнами валяється, за деритизацію, прибирання під'їздів та прибудинкової території (якщо це так можна назвати) плату беруть і нічого ніхто не робить......
03 Січня 2020, 15:44
Вже написала 2 дописи, проте вони досі на модерації..... Видно не пройшли цензуру?!)
03 Січня 2020, 18:44
Січень тільки почався і ніхто тобі нарахування за січень ще не проводив, а за грудень також ще корішків на оплату не приносили. Принесуть побачимо
03 Січня 2020, 18:44
Січень тільки почався і ніхто тобі нарахування за січень ще не проводив, а за грудень також ще корішків на оплату не приносили. Принесуть побачимо
03 Січня 2020, 23:36
Я вже свою платіжку бачила. Побачиш і ти.....
03 Січня 2020, 23:36
Я вже свою платіжку бачила. Побачиш і ти.....
03 Січня 2020, 23:36
Я вже свою платіжку бачила. Побачиш і ти.....
04 Січня 2020, 12:52
36,1 грн./кВ.м (правильно - &amp;quot;кв. м&amp;quot;) - це ніякий не тариф, а кількість гігакалорій, спожитих у поточному місяці, помножена на вартість однієї гігакалорії і поділена на суму загальних площ квартир та нежитлових приміщень (крім місць загального користування). Тобто, вартість опалення одного квадратного метра загальної площі приміщення в поточному місяці. А тариф - це вартість 1 гігакалорії теплової енергії.
04 Січня 2020, 16:33
36.1- це якраз вартість за 1 квадратний метр, це і є тариф....Правильно все пише &amp;quot;мені не однаково&amp;quot;...<br/>То де обіцяна знижка у 20%??
04 Січня 2020, 17:41
Зараз вартість гігакалорій СТАНОВИТЬ 1820,39 грн. з ПДВ. Це при ціні газу 4276,6958 грн./тис. куб. м без ПДВ (5132,03496 грн з ПДВ).<br/>Якщо закласти в одну гігакалорію 150 куб. м. газу (дещо завищена цифра, з запасом), то вартість газу в одній гігікалорії складає 769,81 грн., або 42,29%. А на які витрати йде залишок - аж 57,71%?<br/>А ЯКЩО ВРАХУВАТИ, ЩО КОТЕЛЬНІ ПРАЦЮЮТЬ НА МАЙЖЕ БЕЗПЛАТНИХ ДРОВАХ???<br/>ЯКА СПРАВЖНЯ РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ???<br/>І КУДИ ТОДІ ЙДЕ ГАЗ???
04 Січня 2020, 20:28
Принесли платіжку за грудень. Нараховано за опалення 2050,45 грн., відмінусовано 410,09 грн. До оплати 1640,36. Знижено рівно на 20 %. Чи це економічно обгрунтовано-не відомо. Напевно ні. Бо економіка точна наука. Навряд чи вийшло б рівно 20%.
04 Січня 2020, 20:39
Принесли платіжку за грудень. Нараховано за опалення 2050,45 грн., відмінусовано 410,09 грн. До оплати 1640,36. Знижено рівно на 20 %. Чи це економічно обгрунтовано-не відомо. Напевно ні. Бо економіка точна наука. Навряд чи вийшло б рівно 20%.
04 Січня 2020, 20:39
Принесли платіжку за грудень. Нараховано за опалення 2050,45 грн., відмінусовано 410,09 грн. До оплати 1640,36. Знижено рівно на 20 %. Чи це економічно обгрунтовано-не відомо. Напевно ні. Бо економіка точна наука. Навряд чи вийшло б рівно 20%.
05 Січня 2020, 00:03
&amp;quot;Дороге&amp;quot; Теплокомуненерго,от нах€р@ так топити,на вулиці +,А на батареї +50°.Вікна відкриваються на всю.Ну невже не можна економити??????
06 Січня 2020, 15:31
От новорічний подарунок.За грудень,середньомісячна температура якого +8°,отримала рахунок за тепло і гарячу воду 3089 грн !!!!!!Де здешевлення?Ну можна менше пекти?
06 Січня 2020, 16:33
Ніхто не буде економити дармові дрова, бо навар конкретний
03 Лютого 2020, 23:54
Ну що.... отримали платіжки за січень? Зробили вам знижку? Жрі-тє.....<br/>Особисто в мене вартість тепла в квартирі така ж сама як і минулого року. Хоча цьогоріч температура +7, а минулого року було -5-10. Батареї ледь теплі.... І ніякої знижки 20%....Як мені це може пояснити провладна партія і місцева влада теж??? Нажаль собак не маю, щоб оплатити платіжки!!!!